Demet Akalın'dan kuzeni ile ilgili şok açıklamalar

Ünlü popçu Demet Akalın kuzeninin kanser çocuğuna yardım etmediği gerekçesiyle hakkında yapılan tartışmalara son noktayı koydu.

Demet Akalın'dan kuzeni ile ilgili şok açıklamalar

Geçtiğimiz günlerde kuzeninin bir programda yaptığı açıklamalar üzerine, kanser hastası olan yeğenine yardım etmediği iddialarıyla eleştirilere maruz kalan Demet Akalın konuya ilişkin olarak yaptığı bir açıklama ile tartışmalara son noktayı koydu.

Özel bir haber sitesinde konuyla ilgili olarak yer alan habere göre; ünlü popçu Demet Akalın bir takipçisi tarafından kendisine yapılan "Kalbi çok güzel Demetin... Ey insanlık neredesin? Gözlüklerinizi çıkarıp bakın gerçekleri görürsünüz tabii. O kör olan yavru hiç göremeyecek. Utancım insanlığa... Güle gül giy çizmeni Demet" yorumuna kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı "Anneannem b.klarını duvara sürerken, ben insanlara gelin helallik alın derken bizi dinleyen hiç olmadı! İnsanlık herkese mahsus bir şeydir. Anneannem inleye inleye gitti. Allah yukarıda! Tehdit, şantaj ve diğer yanda inleyerek giden anneannem... O yüzden olayın iç yüzünü bilmeden sayfamda bana hakaret edip durmayın. Herkesin kıymetlisi kendine. 20 senedir bir kere arayan olmamış beni! Varsın ben gözlüklü olayım... Hiçbir şey sebepsiz değildir. Hanımefendiye yardım eden etmiş işte daha benimle işleri olmasın!” notu ile karşılık verdi.

Demet Akalın Kimdir? 
1972 Kocaeli doğumlu olan Demet Akal’ın 2010 yılında yaptığı parçalar ile hiti yakaladı ve hit oldu. Şimdiye kadar 3 evlilik yapan sanatçımızın son evliliğiyle birlikte 1 çocuğu vardır.

Sanatçımız Hande Yener ile girdiği sözlü tartışmalarla birçok kez magazin gündemine oturmuştur. Pop müziğin yanı sıra biraz dertli olan parçaları olduğu için tepki uyandırdı fakat bunun bir Akalın tarzı olduğunu benimsemiştir. Altın kelebek ödülünü alarak başarısını kanıtlamıştır.

2015 yılının en çok satan albümünü yaparak tarihe geçmiştir. Sanatçımız pop hayatının yanı sıra isminin duyulması ve artık ünlü bir hal alması ile birlikte hayırseverliğini de sosyal medya hesabından Kayseri’de birine yardım ederek göstermiştir. Kayseri’de nafakasını ödeyemeyen bir babaya yardım etmiştir.

demet akalın demet akalın kimdir demet akalının kuzeni
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor