Demet Akalın’dan Hülya Avşar’a sert sözler

Hülya Avşar’ın “Evli erkekler arada çapkınlık yapabilir” sözüne sosyal medya ve ünlüler tarafından tepkiler gelmeye devam ediyor.

Demet Akalın’dan Hülya Avşar’a sert sözler

Bir Hülya Avşar Sohbeti programında önemli açıklamalarda bulunan Yeşilçam’ın güzel oyuncu Hülya Avşar sanat camiası dahil olmak üzeri tepkileri toplamaya devam ediyor.

Geçen Cuma akşamı sunduğu program da konuğu olan Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz’e Avşar, iyi bir evliliğin sırrı için, "Erkekler arada bir eşlerine çaktırmadan çapkınlık yaparsa evlilik yürür” demişti. Bu sözlerinin ardında tepkilere toplayan güzel oyuncuya bir tepki de Demet Akalın’dan geldi.

Sosyal medyada tepkisini dile getirenler arasında şarkıcı Demet Akalın da vardı. Demet Akalın, Hülya Avşar'ın bu sözlerine, "Ya ben inanamıyorum artık. Şaka olduğunu en sonuna ekleseydi ki o bile korkunç...Daha neler ya. Kendi aldatıldı diye herkes aynı acıyı çeksin istiyor’ yorumu yaptı.

Kızı Zehra'nın babası Kaya Çilingiroğlu tarafından aldatılan Hülya Avşar, açıklamalarıyla hemcinslerini kızdırdı. Programında "Erkekler çaktırmadan eşlerini aldatırsa evlilikleri uzun sürer" diyen Avşar Kızı'na ünlü isimlerden de tepki gecikmedi.

Hızını alamayan Demet Akalın ağır bir göndermede daha bulundu. Akalın'dan Hülya Avşar'a "Sanırım herkesin aynı kaderi yaşamasını istiyor"

"Hülya Avşar, 'Ben aldatılmanın acısını çektiysem tüm kadınlar da çekmeli' diye düşünüyor" şeklinde yorum yapan bir kişiye "Bravo, son noktayı koymuşsun" diye yanıt vererek Avşar Kızı'na taş değil kaya fırlatmış oldu.

Demet Akalın Hülya Avşar Aldatılmak Erkekler eşlerini neden aldatır Hülya Avşar kim tarafından aldatıldı Kaya Çilingiroğlu Evli erkekler neden çapkınlık yapar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazetecilere zarf içinde para verildi
Gazetecilere zarf içinde para verildi
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı