Demet Akalın ve Hande Yener mahkemelik oldu

Ekranların sevilen iki sanatçı ismi Demet Akalı ve Hande Yener mahkemelik mi oldu?

Demet Akalın ve Hande Yener mahkemelik oldu

Uzun zamandır bir birleri ile polemik yaşamaktan uzak duran eski dostun arasına Akalın’ın araba değerinde ki çizmesi girdi.

Mekan çıkışında kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yener, yakın zamanda Fransız şarkıcı Willy Williams ile düet yapmayı düşündüğünü söyledi.

Uzun çizmeleriyle dikkat çeken Hande Yeneri, muhabirlerin fiyatla ilgili sorularına Demet Akalın'ı kızdıracak bir yanıt verdi. 
Ünlü sanatçı Yener “Ben alınteriyle para kazandığım için öyle bir çizmeye 35 bin TL para veremem. Yatırımlarımı daha çok gayrimenkul üzerinden değerlendiriyorum. Yani işin özeti 35 bin lira çizmeye vereceğim parayla klip çekerim. Kendi adıma söylüyorum, 100 bin lira hiç bi kıyafete vermem.

Çünkü bir kere kullanıyorum, o yüzden de o kadar aşırı pahalı kıyafetler görgüsüzlük oluyor” demesinin ardından sosyal medya hesabı üzerinde açıklama yapan Demet Akalın “Çoluğumu çocuğumu ağzına aldın artık namusuma kadar geldi yeter. Namusuma edilen laflarda tabi ki adres Türk mahkemeleridir. Ağzınızdan çıkan sözler sizi bağlar. Yasal yollara başvurulacaktır elbette” açıklamasından bulundu.

Demet Akalın Demet Akalın mahkemelik oldu Hande Yener Hande Yener mahkemelik oldu Hande Yener ve Demet Akalın'ın arasına çizme girdi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Canlı yayında intihar etti
Canlı yayında intihar etti