Demet Akalın ölümden döndü

Ekranların aranan ismi Demet Akalın ABD'nin Las Vegas kentinde konsere yapılan ve 50 kişinin yaşamını yitirdiği saldırıdan kıl payı kurtulduğunu açıkladı.

Demet Akalın ölümden döndü

Türkiye’ye dönüş yapan Akalın Türk Hava Yolları (THY) uçakla saat 16.45de Los Angelesten İstanbul’a geldi. Şarkıcı Demet Akalın, Atatürk Havalimanında kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtladı. Las Vegas'ta yaşanan saldırıyı Türkiye'ye dönüş için bindiği uçaktan öğrenen Akalın, "Olaydan birkaç saat önce ben uçağa binmiştim. Uçakta internete zor girdim. Öğrenince şok oldum yani. Birkaç saat önce o insanlarla karşılaşabilirdim. Ne bileyim yani hep açık alanlarda gezdik orada. Yani korkunç bir şey. Ekip arkadaşlarımız da orada bir AVM'de mahsur kalmışlar. Onlarla mesajlaştım ama iyiler. Onlar biraz daha tatilini uzatmak istediler ama ben de kızmıştım onlara" dedi.

Türkiye'deki güvenlik önlemlerinin daha sık olduğunun altını çizen Akalın konuşmasına şöyle devam etti: "Biz bazen burada kızıyoruz ya otellerin girişinde niye güvenlik var? Ben mümkün olduğunca kimlik göstermeler de hemen gösteriyorum güvenlikte hiç arıza çıkarmadan geçiyorum. Bizim ülkemiz o konuda iyi. Havalimanında didik didik aradılar. İndiğim günden itibaren hep aynı şeyi söyledim, insanlar hep elini kolunu sallaya sallaya çıkıyor. Ve yapan da Amerikalıymış çok üzücü ya. Şu an bile tüylerim diken diken oldu" açıklamasında bulundu.

Las Vegas Las Vegas'ta terör saldırısı Demet Akalın Demet Akalın Las Vegas'tan döndü Demet Akalın nasıl Amerika'da terör saldırısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor