Demet Akalın “Ben değişmedin sadece hırsızlara yardım etmiyorum”

Son zamanlarda magazin gündeminden düşmek bilmeyen Demet Akalın hakkında söylenenlere cevap verdi.

Demet Akalın “Ben değişmedin sadece hırsızlara yardım etmiyorum”

Sevilen ve yakından takip edilen güzel şarkıcı Akalın, kanser hastası oğluna yardım etmediğini söyleyen kuzenine cevap verdi. Ünlü şarkıcı, "Benim evime gelip hırsızlık yapana yardım etmem." dedi.

Demet Akalın'ın kuzeni Şehbal Civeleker, canlı yayına çıkıp ünlü şarkıcının yeğeni olduğunu ve knaser hastası oğluna yardım etmediği için, oğlunun kör kaldığını söylemişti. Akalın, sonunda kuzenine cevap verdi. 

Demet Akalın, kuzenine neden yardım etmediğini şöyle açıkladı: "Kime yardım edeceğimi gayet iyi biliyorum. Benim evime girip her şeyimi çalıp çırpan insana yardım etmem! Nasıl inanırsınız bunlara. Canlı yayına takma kirpikle çıkıyor. Utanmasalar zaten kör doğan çocuğu benim kör ettiğimi söyleyecekler. Ben bildiğiniz Demet'im değişmedim."

Demet Akalın Kimdir?
23 Nisan 1972 tarihinde Kocaeli, Gölcük'de doğmuştur. Demet Akalın ilköğretim ve lise öğrenimini Gölcük'te bitirdi. Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesinden mezun oldu. Ne yapacağım ne yapacağım diye düşünürken annesinin elinden tutmasıyla soluğu Yaşar Alptekin'in Mankenlik kursunda aldı ve arkası geldi.

1990 senesinde Mayo Güzeli seçildi. Ardından Neşe Erberk ajansda mankenlik yapmaya başladı. Hani o zamanlarda mankenlik ciddi ve iyi bir meslekti. Büyük performansla mesleğini sürdürürken bir gün sesinin güzelliğinin farkına vardı ve mankenlikte zirvedeyken "hadi bir de şarkı söyleyeyim" dedi ve en iyi gazinolarda dev isimlerin kadrosunda başlayarak yeni mesleğini icra etmeye başaldı.

Demet Akalın Kimdir? Demet Akalın'dan tokat gibi cevap Demet Akalın iddialara cevap verdi Hırsız Hasta Şehbal Civeleker Demet Akalın'ın kuzeni kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı