Demet Akalın 11 yıllık kıyafeti ile sahne aldı

Magazin gündeminden düşmek bilmeyen Demet Akalın 11 yıllık kıyafeti ile sahneye çıktı.

Demet Akalın 11 yıllık kıyafeti ile sahne aldı

Demet Akalın, önceki gün Yalıkavak Palmarina Tren Beach’te sahneye çıktı. Geçtiğimiz günlerde eşi Okan Kurt’un icralık haberi ile gündemde ki yerini alan ve daha sonra boşandıkları yönünde haberler çıkan Akalın şimdide 11 yıl önce sahne de giydiği kıyafet ile tekrardan sahne aldı.

Gazetecilerin sorularını yanıtlarken kendisini tepeden tırnağa parfüme boğan şarkıcı, üstündeki sahne kıyafetini 11 yıl önce Tuvana Büyükçınar’dan aldığını söyledi. Demet Akalın, sandıktan çıkardığı 11 yıllık emektar kıyafeti ile tutumlu tarafını ortaya koydu. Diğer yandan konser sırasında şarkıcı Demet Akalın, sahne aldığı mekanda erkek hayranlarına seslendi, kadınları çok kızdıracak tavsiyelerde bulundu.

Oldukça keyifli olduğu görülen ünlü şarkıcı,  sahnesinin sonlarına doğru erkek hayranlarına seslendi. Başarılı popçu, "Kızlara tektaşı siz almayın, bırakın çalışıp kendileri alsınlar” diyerek tavsiyede bulundu. Bu haberlerin magazin gündeminde yer almasından sonra hayranları ve birçok kişi tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Akalın’a en büyük cevap ise, niye sen kendin alamadın da mı? Eşin Okan bey aldı oldu. 

İşte o kıyafet;

Demet Akalın Okan Kurt Demet Akalın'dan hayranlarını kızdıracak açıklamalar Demet Akalın'dan erkeklere tektaş tavsiyesi Tektaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı