Cumhurbaşkanı İstedi TEOG Kaldırıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan canlı yayında yaptığı son dakika konuşmasında TEOG ile ilgili flaş açıklamada bulundu.

Cumhurbaşkanı İstedi TEOG Kaldırıldı

A Haber ile ATV ortak yayınına konuk olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, burada gündeme ilişkin önemli konuları değerlendirirken TEOG açıklaması da yaptı.

Ortak yayında gündeme ilişkin konuları değerlendiren, basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, TEOG ile ilgili de önemli bir açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş kapsamında yapılan TEOG hakkında, TEOG'u istenmiyorum. TEOG'un kaldırılması lazım." ifadelerini kullandı.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın TEOG Açıklaması:
Cumhurbaşkanı Erdoğan TEOG ile ilgili, "Ben TEOG olayını istemiyorum ve bunu da artık yanlış buluyorum. TEOG'un kaldırılması lazım. Biz TEOG'la mı geldik? Ne TEOG vardı, ne bir şey vardı. Okursun, sene içinde notların bellidir, bu notlarınla beraber yürürsün. Gelirsin üniversite sırasına, orada da girersin üniversite imtihanlarına. Üniversite imtihanında da sosyalde, sayısalda başarı durumun neyse bu başarıya göre girmen gereken yer nereyse girersin." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Cumhurbaşkanı'dan flaş TEOG açıklaması TEOG kalkıyor mu TEOG TEOG ne zaman kaldırılacak TEOG kaldırıldı mı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın TEOG açıklaması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gomis’in son durum nasıl
Gomis’in son durum nasıl
Silahlı saldırı.. 5 ölü, 4 yaralı
Silahlı saldırı.. 5 ölü, 4 yaralı