Advert

Çukur'da şok.. Vartolu öldü mü

Çukur dizisinin başkahramanlarından Vartolu Sadettin öldü mü? Vartolu Sadettin'in son durumu

Çukur'da şok.. Vartolu öldü mü

Show tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin baş kanramanlarından Vartolu Sadettin'e bombalı saldırı düzenlendi. İdris Koçovalı'nın oğlu olan Vartolu Sadettin öldü mü,öldürüldü mü?

Show Tv'de her Pazartesi günü ekrana gelen Çukur dizisinin yeni bölümünde Vartolu Sadettin, Çukur mahallesinin eli silah tutan adamlarından kaçarken Beyfendi Baykal'ın adamlarının saldırısına uğradı. İdris koçovalı, Yamaç Koçovalı ve adamlarının saldırısını püskürtmek isterken, olay mahalinden kaçmaya karar veren İdris koçovalı'nın oğlu Vartolu Sadettin, hiç ummadığı bir saldırıya maruz kaldı.

İdris koçovalı'nın oğlu Selim'in Beyfendi Baykal'a Vartolu'yu gambazlaması üzerine kurulan plan uygulamaya konuldu. İdris Koçovalı, oğlu olduğunu bilmediği Vartolu Sadettin'i Çukur mahnallesinden kovmaya karar vermişken, düzenlenen saydırı ile Vartolu'yu öldürmeye çalışıyordu. Vartolu Sadettin, aracına binerek olay mahalinden kaçmaya çalışırken Beyfendi Baykal'ın saldırısına maruz kaldı. Aracı taranan Vartolu Sadettin kanlar içerisinde kaldı. Aracına bomba konulan Vartolu Sadettin'in ölüp ölmediği merak konusu oldu.

Yamaç öğrendi..
Vartolu Sadettin'in gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için çabalayan İdris Koçovalı'nın oğlu en küçük oğlu Yamaç Koçovalı hedefine ulaştı. Vartolu Sadettin'in gerçek isminin Salih olduğunu ve babasının 30 sene önceki yasak aşkından dünyaya geldiğini öğrenen Yamaç, Sadettin ile kavga ederken "Herşeyi biliyorum Salih. Biliyorum babamın oğlu" cümlesi kurdu.

Çukur dizisi Vartolu Sadettin öldü mü Vartolu Sadettin bombalı saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu