Advert

Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur, yeni sezon 2. Tanıtım filmini yayınladı. Sezona bomba gibi girmeye hazırlanan dizinin tanıtım filminde kadroya dahil olan bazı isimler kesinleşti.

Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor

Geçen sezon aksiyonun eksik olmadığı Çukur dizisi, yayınladığı fragmanla bu sezonda aynı hızla devam edeceğinin sinyallerini verdi. Ay Yapım imzalı Çukur’un yayınlanan tanıtım filminde Karakuzular dikkat çekti. 

KADROYA KATILAN İSİMLER KESİNLEŞTİ
Başrollerini Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı), Dilan Çiçek Deniz (Sena Koçovalı) ve Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu Saadettin)’in üstlendiği Çukur dizisinin yeni kadrosuna 2 isim dahil oldu. Fragman yayınlanmadan önce kadroya dahil olacak isimler hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Uzun zamandır söylenti olarak devam eden isimler tanıtım filminin yayınlanmasıyla kesinleşti. Kadroya dahil olacak diğer isimlerin 3. Tanıtım filminde seyirci karşısına çıkarılacağı düşünülüyor.

YENİ SEZONDA NELER OLACAK
“Biz Karakuzularız.” diyerek Çukura giriş yapan Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun (Berkay Ateş) yeni sezonda kendilerine ait sembolleriyle Karakuzulara liderlik edecekler. Tanıtım filminde ortaya çıkan “Biz Karakuzularız! Bizim geçmişimiz yok; anamız yok, babamız yok. Sürüde ilk biz belli oluruz. Bizi bir tek birlik olmak kurtarır.” sözleri Çukur’ un yeni sezonunun da bol aksiyonlu geçeceği ipuçlarını veriyor. Karakuzuların mahalleye girişinde, diziyle bütünleşmiş olan sembolü kaldırarak kendi sembollerini astıkları anlar merakı arttırdı. Fragmanın sonunda bitik halde görülen Yamaç’ın öfke dolu bakışları ise gerilimi yükseltiyor. Görünüşe göre Çukur dizisi sezona büyük bir damga vuracak.

 

Çukur dizisi Karakuzular Koçovalı Çukur Yamaç Koçovalı Vartolu Vartolu Saadettin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor’a ceza
Kayserispor’a ceza
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı