Çukur dizisi yayın tarihi ve başrol oyuncuları

Show TV’nin yeni sezon dizileri arasın yeni bir dizi daha dahil oluyor.

Çukur dizisi yayın tarihi ve başrol oyuncuları

Gökhan Horzum'un yazdığı, Sinan Öztürk'ün yöneteceği, başrollerini Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz'in paylaştığı, Ay Yapım imzalı Çukur dizisinin kadrosuna Erkan Kolçak Köstendil ve Öner Erkan dahil oldu. Dizide (Aras) karakterine hayat veren Aras Bulut İynemli'nin düşmanı (Vartolu) rolüne Erkan Kolçak Köstendil hayat verecek. Aras'ın ortanca kardeşi (Selim) rolüne ise Öner Erkan hayat verecek. Diğer yandan merak edilen dizinin yayın tarihi hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Çukur dizisinin konusu:
Aras Bulut İynemli, müzik grubunda gitar çalan Aras adlı genci canlandıracak. Sinan Öztürk'ün yöneteceği mafya dizisinde Aras'ın babası rolüne ise usta oyuncu Ercan Kesal hayat verecek.

Senaryoda Aras'ın dışında 3 oğlu daha olan Kesal, Çukur adlı mahallede herkesi koruyan, kollayan, varlıklı olmasına rağmen mütevazı hayat yaşayan bir adamdır. Aras bir gün çıkan çatışma sonrası ailesinin tehlikeli hayatından uzaklaşmak ister. Kendi kaderini çizmek için babasının tüm karşı çıkmalarına rağmen evden ayrılır.

Müzik yapıp kendi yolunda ilerlerken karşısına Dilan Çiçek Deniz'in oynayacağı 'Sena' çıkar. Annesinin kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu için evini terk eden, babası eski bir polis olan genç kız ile Aras arasında Paris'e uzanan büyük ve çok tutkulu bir aşk başlar. Ancak bu mutlu tabloya Aras'ın annesinden gelen kötü haber gölge düşürür. Aras soluğu yardımına ihtiyacı olan İstanbul'daki ailesinin yanında alır.

Dilan Çiçek Deniz Çukur dizisi Çukur Çukur yayın tarihi Çukur başrol oyuncuları Çukur dizisi kanalı Aras Bulut İynemli Erkan Kolçak Köstendil Çukur Vartolu Çukur Selim Çukur Aras Öner Erkan Ercan Kesal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı