Advert

Çukur dizisi 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur’un 13.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisi 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Show TV ekranında yayınlanan ve başrollerinde, Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı), Dilan Çiçek Deniz (Sena Koçovalı) ve Ercan Kesal (İdris Koçovalı)’nın yer aldığı Çukur’un merakla beklenilen 13.yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

ÇUKUR 12. BÖLÜM ÖZETİ:
Çukur, yepyeni bir dönemin eşiğine geliyor. Baykal’ın satranç hamleleri gibi adımları tıkır tıkır işlerken, Yamaç ise içlerindeki haini bulmaya odaklanır. İdris, aldığı mektup sonrasında geçmişin perdesini aralamaya kararlıdır. Bunu, evinde sağladığı düzen için büyük bir tehdit olarak gören Sultan tehlikeli bir hamle yaparak Paşa’dan yardım ister. Koçovalı Ailesi’nde gerilim doruk noktasına çıkarken, çember herkes için giderek daralmaktadır! Baykal tarafından tehdit edilen Vartolu, biricik Saadet’ini kurtarmak için zor bir karar vermek zorunda kalırken, Yamaç Sena’dan gelen boşanma haberiyle yıkılır. Sena’nın hayatını riske atarak öğrenecekleri, her şeyi değiştirecektir. Diğer yandan merak edilen 13.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden izleyebilirsiniz.

Çukur dizisi 13. bölüm fragmanı Çukur dizisi 13. bölüm izle Çukur dizisi Çukur 13.bölüm fragmanı Çukur Çukur 13.yeni bölüm fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Turkcell BİP kullanıcı sayısını katladı
Turkcell BİP kullanıcı sayısını katladı
Süper Kupa, Atletico Madrid’in
Süper Kupa, Atletico Madrid’in