Advert

Çukur 13.Bölüm fragmanı.. Yamaç ile Vartolu..

Show Tv'nin sevilen dizisi Çukur'un 13. Bölüm fragmanı.. Yamaç ile Vartolu arasında yaşananlar.. İdris Koçovalı'yı şok eden gerçek.. Çukur 13.bölüm fragman izle

Çukur 13.Bölüm fragmanı.. Yamaç ile Vartolu..

Bu sezon Show Tv ekranlarında gösterime giren Çukur isimli dizinin 13. bölümü yinenefesleri kesecek. Son olarak 12. bölüm ile sevenlerinin karşısına çıkan Çukur'un yeni bölümünde taşlar yerinde oynayacak.


Yıllar önce olan ancak varlığından bihaber olan oğlu ile ilgili sona adım adım ilerleyen İdris Koçovalı, gerçeğe tam manası ile ulaşabilecek mi? Şimdiden merak konusu oldu. Vartolu'nun kendi oğlu olduğunu anlayacak mı? İdris Koçovalı ile eşi Sultan Koçovalı arasında neler yaşanacak? 

Bu arada Çukur mahallesini düzene sokmaya çalışan ve mahalle üzerindeki karanlık elleri uzak tutmaya gayret gösteren Yamaç Koçovalı (Aras Bulut İyinemli), Beyfendi'ye ulaşmak için tümyolları denerken Vartolu ve kardeşi Selim'in oyunlarını da bertaraf etmeye çalışacak.

Eşinin kalbini yeniden kazanmakla da uğraşan Yamaç, Çukur'un 13.bölümüne yine damgasını vuracak. Rıza Kocaoğlu'nun canlandırdığı Aliço, yeni bölümde yine Yamaç'ın adeta sağ kolu olmaya devam edecek. 12.BÖLÜMDE YAŞANANLAR
Çukur'un 12. Bölümünde Yamaç ise içlerindeki haini bulmak için Aliço'yu görevlendirdi. İdris Koçovalı, yıllar öncesinden olan oğlunu bulmak için kolları sıvadı. Oğlunun öldüğünü öğrenen İdris, bu bilginin yanlış olduğunu yaptığı telefon konuşması ile anladı. Sultan Koçovalı, tehlikeli bir hamle yaparak Paşa’dan yardım istedi. Koçovalı Ailesi’nde gerilim doruk noktasına çıktı. Çember herkes için giderek daralmakta. Baykal tarafından tehdit edilen Vartolu, biricik Saadet’ini kurtarmak için zor bir karar vererek görüşmeme kararı aldı. Sena, kendisini tehlikeye atarak pavyona gitti ve Çukur'un geleceğini etkileyecek bir olayı öğrenip Yamaç'a anlattı.

Çukur dizisi Çukur dizisi 13.bölüm izle Çukur 13.bölüm fragmanı Çukur Aras Bulut İyinemli Yamaç Çukur dizisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu