Coşkun Sabah helallik istedi

Türk Sanat Müziği sanatçısı Coşkun Sabah, popçuların Türk Sanat Müziği okumasını yadırgadığını söyledi. Ünlü sanatçı, canlı yayında Bülent Ersoy'dan destek istedi

Coşkun Sabah helallik istedi

Star Tv'de yayınlanan Duymayan Kalmasın isimli magazin programına canlı yayın konuğu olarak katılan Coşkun Sabah, Türk Sanat Müziği'nin eşsiz eserleri olduğunu ve bu eserlerin kendi çağında çok daha fazla dile getirildiğini ifade ederek, "Şimdi pop var, özgün müzik var. Bizim zamanımızda Türk Sanat Müziği ve Arabesk vardı. Sokakta kaset satıcıları vardı. Binlerce milyonlarca kasetler satardık" dedi.

Bülent Ersoy'a çağrı
Şimdilerdeki şarkıcıların eski eserleri dile getirmesini yadırgadığını ifade eden Coşkun Sabah, "Bir kaç tane güzel yorumlayan var. Tarkan var. Ancak ben yadırgıyorum. Bülent Ersoy neredesin. Bağlan yayına da bana destek çık" diye seslendi.

Bülent Ersoy bağlandı
Bunun üzerine Bülent Ersoy, programa telefon bağlantısı ile katıldı. Coşkun Sabah'a methiyeler dizen Bülent Ersoy, yeni şarkıcıların Türk Sanat Müziği söylemesi ile ilgili olarak "E. Söylesinler canım. Güzel söyleyen de var. Ama eski tadı elbette olmaz" diye yanıtladı.

Tarihi espri
Coşkun Sabah'ın "Bülent hanım. Baharı bekleyen kumrular dedirte dedirte beni şarkıcı yaptın. Hakkını helal et" deyince Bülent Ersoy, "Ben ne halt ettiğimi biliyor muyum" diye espri yaptı.

Haber: Ceren ŞİRİN

Duymayan Kalmasın Coşkun Sabah Bülent Ersoy Star Tv Türk Sanat Müziği Tarkan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Kayserispor boş geçmedi
Kayserispor boş geçmedi