Çolakbayrakdar Cumhuriyet Bayramı mesajı yayınladı

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili olarak, "Cumhuriyetin 100.yılında Dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına girerek gerek Kayseri’yi gerek ise Türkiye’yi şaha kaldıracağız" dedi.

Çolakbayrakdar Cumhuriyet Bayramı mesajı yayınladı

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Çolakbayrakdar mesajında, "Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95’inci yıldönümünde; Dünyanın en büyük havalimanı olan İstanbul Yeni Havalimanı’nın açılışıyla 2023 hedeflerimize bir adım daha yaklaşmış olacağız" dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, Cumhuriyet Bayramı mesajında "Türkiye Cumhuriyeti, aradan geçen 95 yılda başta demokrasi, insan hakları, eğitim, sağlık, bilim, ulaştırma, enerji olmak üzere tüm alanlarda önemli mesafeler katetti. Bugün gelişme, ilerleme ve muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkma yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Birlik ve beraberliğimizle dostlarımızı sevindirmeye, düşmanlarımıza da korku salmaya devam edeceğiz.  Daha güzel Türkiye için birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunun ilelebet devam etmesini diliyorum. Sürekli ilerleyen, gelişen ve uluslararası alanda giderek daha fazla söz sahibi olan ülkemizin 2023 hedeflerine bir adım daha yaklaşmış olmasının sevincini yaşıyoruz. Cumhuriyetin 100.yılında Dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına girerek gerek Kayseri’yi gerek ise Türkiye’yi şaha kaldıracağız" ifadeleri kullandı.

Kocasinan Belediye Başkanı Çolakbayrakdar, "Bu vesile ile muasır medeniyetin tüm imkanlarından yararlanmamızı sağlayan Cumhuriyetimizin kurucusu büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve onun kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyorum. Tüm hemşerilerimin Cumhuriyet Bayram'ını en içten duygularla kutluyorum" cümleleri kurdu.

Kocasinan Ahmet Colakbayrakdar Ahmet Colakbayrakdar 29 Ekim aciklama Ahmet Colakbayrakdar Cumhuriyet Bayrami
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği