Çocuklar Duymasın 12. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde, Tamer Karadağlı (Haluk) ve Pınar Altuğ Atacan’ın paylaştığı Çocuklar Duymasın 12.bölüm fragmanı yayınlandı.

Çocuklar Duymasın 12. bölüm fragmanı yayınlandı

Yayınlanan her bölümünde izleyicisine heyecan dolu dakikalar yaşatan Çocuklar Duymasın’ın yeni 12.bölüm fragmanın da Kemal Bey’in ameliyat olacak olması ve doktorların bu konudaki kararsızlığı Meltem ve Haluk’un kafasını oldukça karıştıracak. Bu konuda her kafadan bir ses çıkarken Gönül’ün Orçun’un ders çalışmasına engel olduğu gerekçesiyle getirdiği oyun konsolu ise Haluk’un oyun bağımlısı haline gelmesine ve yenildikçe sinirlenmesine sebep olacak.

Teog’un kalkması ile birlikte yeni sitem endişesi duyan Gönül’ün çocuklara tuttuğu Fikri Bey ise oldukça renkli kişiliği ile çocuklara ders vermeye başlayacak. Kendine uğraş arayan Tuna’nın bulduğu kendince başladığı kick boks ise basit kazalara sebep olacak. Kemal Bey’in ameliyat öncesi diyete girmesini gerektiğini öğrenen Meltem ise babasına destek vermek adına kendi ile birlikte Haluk’u da diyete sokacak. Bu işten memnun kalmayan Haluk ise diyeti gizli saklı bozmaya çalışacak.

Çocuklar Duyması Son Bölümde Yaşananlar:
Haluk mutfağı birbirine katarak yaptığı yemekler kimseye yediremeyeceğini anlayınca, kök söktürdüğü yeni stajyerlerini evine davet etmiş ve onlara zorla yaptığı yemekleri yedirmişti. Haluk’un pişirdiği yemekleri yemek zorunda kalan stajyerler bu durumdan hiç memnun kalmamıştı. Kendi şantiyesini ilkel bulan gençlere önce kızan Haluk sonrasında ise gençlerin,  gelecek yönelik parlak fikirlerini duyunca oldukça beğenmiş ve boş sandığı bu gençlerin gelece bakış açısı Haluk’u oldukça memnun etmişti.
 

Çocuklar Duymasın Çocuklar Duymasın 12.bölüm fragmanı Çocuklar Duymasın yeni bölüm izle Çocuklar Duymasın fragmanı Çocuklar Duymasın son bölümde yaşananlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor