Çıplak Vatandaş Alişan

Ünlü şarkıcı Alişan'ın televizyon hayatı ile ilk kez 32 yıl önce Şener Şener'in başrolünde yer aldığı Çıplak Vatandaş dizisi ile tanıştığı ortaya çıktı.

Çıplak Vatandaş Alişan

Ünlü sanatçı Alişan’ın televizyon hayatına ilk olarak 32 yıl önce adım attığı ortaya çıktı.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; Alişan ilk olarak 32 yıl önce çekildiği söylenilen ve başrolünde usta oyuncu Şener Şen’in rol aldığı  Çıplak Vatandaş isimli filmde yer alan Fenerbahçe sahnesinde omuzlarda görülen bebek olarak televizyon hayatı ile tanıştı.

Ünlü şarkıcının Alişan’ın sosyal medya hesabında paylaştığı görüntü ile ortaya çıkan bu gerçek söylentilere göre hayranlarını oldukça şaşırttı.

Alişan Kimdir?

1976 İstanbul doğumlu olan Alişan, İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuar bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı.

Ünlü şarkıcı ilk olarak 1977 yılında çıkardığı Sana Bir şey Olmasın albümü ile müzik piyasasına adım attı. Çıkardığı albüm ile kısa sürede büyük hayran kitlelerine sahip olan Alişan, sonraki yıllarda da; Kalbİm Ellerinde, Ve Kimselere Güvenmiyorum, Seni Biraz Fazla Sevdim, Söz mü, Olay Bitmiştir gibi birçok hit şarkının yer aldığı başarılı albümlerini müzik severlerle buluşturdu.

Müzik hayatının yanı sıra oyunculuk yeteneği ile de bilinen Alişan, Cennet Mahallesi, Aynalı Tahir, Kurt Kapanı, Alişan ve Sevcan, Ayşe ve Alişan, Gonca Karanfil, Herşey Dahil, İlle de Roman Olsun, Tabu isimli dizi projelerinde de yer aldı.

eda erol esra erol alişan çıplak vatandaş şener şen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor