Advert

Cihangir Ceyhan (Cio) Çukur Dizisine mi giriyor ?

Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da dizisinin yayınlanan sezon finalinde ölümle burun buruna gelen Cihangir Ceyhan’ın Çukur dizisine Akın Koçovalı karakteriyle gireceği iddia ediliyor.

Cihangir Ceyhan (Cio) Çukur Dizisine mi giriyor ?

Ekranlara dönüş için Eylül ayını bekleyen Çukur Dizisi’ne Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da oyuncu kadrosundan transfer var. Sosyal medya hesaplarında şu sıralar en fazla ‘‘Cio Çukur’da’’ şeklinde paylaşımlar yapılırken, yeni isimlerde gündeme gelmeye devam başladı.

YENİ SEZONDA KİMLER VAR?
Yeni sezonun yayınlanmasına haftalar kala izleyenlerini merak içerisinde bırakan Çukur Dizisi hangi oyuncuları kadrosuna dahil edeceği belli olmaya başladı. 1.sezon finalinde neredeyse bütün karakterleri diziye veda etti. Yeni sezonda kimlerin oynayacağı izleyenleri tarafından merakla bekleniyor. 

KADRO GENİŞLİYOR:
Çukur’a yeni sezonda Akın Koçovalı karakterinin dahil olacağı kesinleşti. Dizinin yeni oyuncuları arasında olacağı netleşen Akın Koçovalı’da tıpkı Cumali Koçovalı gibi kim tarafından canlandırılacak belli değil. Başrollerini Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı), Dilan Çiçek (Sena Koçovalı), Erkan Koçak Köstendil (Vartolu Saadettin), Ercan Kesal (İdris Koçovalı), Perihan Savaş (Sultan Koçovalı), Öner Erkan (Selim Koçovalı), Rıza Kocaoğlu (Aliço), Nebil Sayın (Muhittin), Kubilay Aka (Celesun), Çetin Sarıkartal (Paşa), Kadir Çermik (Emmi), İrem Altuğ (Ayşe), Zeynep Kumral (Nedret), Boncuk Yılmaz (Saadet), Aytaç Uşun (Meke), İlayda Alişan (Aşkın), Ece Yaşar (Karaca), Mustafa Kırantepe (Medet), Cem Uslu (Metin), Uğur Yıldıran (Kemal)’in paylaştığı dizinin kadrosu genişliyor. 

CUMALİ KOÇOVALI BELLİ OLDU:
Dizinin en çok merak edilen isimlerinden birisi Cumali Koçovalı karakterine hayat verecek isim gibi gözüküyor. İlk zamanlar Kenan İmirzalıoğlu isminin diziye bu karakterle gireceği iddia edilse de bu iddialar yapılan araştırmalarla çürüdü. Şimdi ise dizinin kadrosuna giren bir isim netleşti ve Twitter’den de u gelişme Retweet’lendi. Daha önce bir çok dizide başarılı rolleriyle izleyicinin beğenisini alan Necip Memili, dizinin yeni oyuncuları arasında olacak. 

CİHANGİR CEYHAN ÇUKUR’DA?
Cumali karakteri için öne sürülen birçok iddiadan sonra şimdilerde Sıfır Bir dizisinin başrol oyuncusu Cihangir Ceyhan’ın (Cio) Akın Koçovalı karakterine hayat vereceği söyleniyor. Yayınlanan sezon finali bu iddiaları kanıtlar nitelikte. Dizinin 11. bölümle ekranlara sezon finali yaparak kısa bir veda etmesinin ardından gözler dedikodulara çevrildi. Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da, Cio’nun sezon finalinde vurulduğu sahne, Cihangir Ceyhan’ın Çukur dizisinde oynayacağı iddialarını güçlendirdi.

Cio karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan’ın Eylül ayı itibariyle Aras Bulut İynemli ve Erkan Koçak Köstendil ile birlikte Çukur Dizisi’nde rol alıp almayacağıyla ilgili Ay Yapım sessizliğini koruyor.

Cio Cihangir Ceyhan Çukur Sifir bir Sıfır Bir Cio baba Cuma ali koçovalı cumali koçavalı cio çukur çukur cio Çukur Dizisi Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana Cio Çukur’da Aras Bulut İynemli Erkan Koçak Köstendil Ay Yapım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor’a ceza
Kayserispor’a ceza
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı