Cesur ve Güzel dizisine anlamlı ödül

Dünya çapında televizyon sektörünün kalbinin attığı Seul’da bu yıl 12. gerçekleşen Uluslararası Seul Drama Ödülleri’ne ev sahipliği yaptı.

Cesur ve Güzel dizisine anlamlı ödül

Uluslararası televizyon sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olarak görülen Uluslararası Seul Drama Ödülleri 2017’de Türkiye’nin sevilerek izlenen dizisi Cesur ve Güzel Gümüş Güvercin ödülüne layık görüldü.

Başrollerinde Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaştığı Türkiye’nin en çok sevilen dizisi Cesur ve Güzel final sonrası bile başarısını konuşturmayı başardı. 12’nci Seul Uluslararası Drama Ödülleri’nde ‘Cesur ve Güzel’ ise Gümüş Güvercin Ödülü’ne lâyık görüldü.

Dizinin yönetmeni Ali Bilgin, ödülü takdim alırken böyle ödüllerin ileride daha iyi işler yapabilmek için bir cesaret kaynağı olduğunu söylerken farklı kültürler tarafından takdir edilmenin önemine de değindi: “Yaptığımız işin farklı kültürler tarafından takdir edilmesi benim ve çalışma arkadaşlarım için harika bir motivasyon ve memnuniyet kaynağı. Böyle ödüller bizi daha iyisini yapmamız için cesaretlendiriyor. Dizimiz ‘Cesur ve Güzel’i bu ödüle lâyık gören herkese teşekkür ediyorum ve ayrıca bütün süreç boyunca hevesimi ve tutkumu paylaşan ekibim ve yapımcılarıma da teşekkür ediyorum. Çok teşekkürler!”

Ali Bilgin Cesur ve Güzel Tuba Büyüküstün Kıvanç Tatlıtuğ Gümüş Güvercin Gümüş Güvercin ödülü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı