Ceset kime ait çıkacak

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 33. bölümündeki ceset kime ait? Tahir vuruldu mu? Tahir öldü mü? Sen Anlat Karadeniz 33.bölümde neler yaşanacak?

Ceset kime ait çıkacak

Sen Anlat Karadeniz kim ölüyor? Tahir kayıp mı oluyor? Sen Anlat Karadeniz 33. Bölümde neler yaşanacak? Sen Anlat Karadeniz 33. Bölüm fragmanında neler ekrana geldi

ATV’nin sevilerek izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz olaylı bir bölümü daha geride bıraktı. Tahir ve Nefes’in en mutlu günü maalesef ki Fatih’in vurulmasıyla birlikte kana bulandı. Fatih’in vurulması Saniye hanımı tekrar Nefes’e düşman etti. Nefes ve Tahir aşkı Saniye hanımın tepkileriyle tekrar başa mı dönecek bilinmese de Tahir Nefes’i bırakmayacaktır. 

33.Bölüm fragmanı
Yine olayları ile izleyicilerini merak içerisinde bırakan Sen Anlat Karadeniz dizisinin 33.Bölüm fragmanı yayınlandı. 33. Bölüm de Tahir Karadeniz’in hırçın sularında kayboluyor. Nefes tek başına Tahir’i aramaya gidiyor. Yayınlanan fragmanda bir ceset gösteriliyor, bu cesedin kime ait olduğu merak konusu. Sen Anlat Karadeniz dizisi 33. Bölümü 5 Aralık Çarşamba günü 20:00 da ATV ekranlarında.

Sen Anlat Karadeniz Sen Anlat Karadeniz Tahir Tahir öldü mü Sen Anlat Karadeniz ceset kime ait
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı