Cennet’in Gözyaşları 3.bölüm fragmanı yayınlandı

ATV ekranının Pazar dizisi olan Cennet’in Gözyaşları 3.bölüm fragmanı yayınlandı.

Cennet’in Gözyaşları 3.bölüm fragmanı yayınlandı

Oyuncu kadrosu ve konusu bakımından yayınlandığı günden bu yana  izleyiciyi ekranlara kilitleyen ve reyting sıralamasında bu hafta ikinci olan dizinin oyuncuları ise, Almila Ada, Berk Atan, Esra Ronabar (Arzu Soyer); Ali İpin (Rıza Soyer); Zehra Yılmaz (Melisa Soyer); Yusuf Akgün (Orhan Soyer); Hazım Körmükçü (Mahir Soyer); Süeda Çil (Suna Gürsu); Çiçek Acar (Nilgün Arısoy); Ebru Destan (Özlem Arısoy); Sude Nur Yazıcı (Beste Tuna); Oktay Çubuk (Ömer Gürsu); Ebru Nil Aydın (Sema Soyer); Şencan Güleryüz (Cengiz Arısoy); isimlerden oluşuyor.


Diğer yandan merakla beklenen 3. Bölümde yaşanacaklar ise oldukça heyecan uyandırdı. Yayınlanan 3. Bölüm fragmanında Nilgün oğlu Selime zarar verdiği düşüncesi ile Selim’e platonik âşık olan Melisa’yı bir daha oğluna yaklaşmaması için sert bir dile uyaracak. Selim Cennet’e karşı hissettiği yakınlığı fakat ismini koyamadığı tuhaf duygularını sonunda Cennet’e açacak. Kocasını Cavidan ile yakalayan Özlem ise gördükleri karşısında susması için Cavidan tarafından tehdit edilecek. Selim’in babası Cennet ise oğlunun yok ettiği geçmişi ile geleceği arasında kalacak ve daha fazla dayanamayarak bu durumdan kurtulmak için bir çıkış yolu aramaya başlayacak. Melisa sonunda duygularını açıkça Selim’e anlatacak ve aldığı biz sadece arkadaşız cevabı sonrası daha da hırslanarak farkında olmadan önce kendine, sonra Cennet’e ve Selim’e büyük zararlar vermeye başlayacak.
 

 

Cennet’in Gözyaşları 3.bölüm fragmanı Cennet’in Gözyaşları 3.bölüm fragmanı izle Cennet’in Gözyaşları Cennet’in Gözyaşları yeni bölüm Cennet’in Gözyaşları Cennet Cennet’in Gözyaşları Selim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı