Advert

Can Yaman ve Özge Gürel evlendi

Star TV’nin sevilen ve reyting birincisi dizisi Dolunay il ilgili şok iddialar ortaya atıldı.

Can Yaman ve Özge Gürel evlendi

Başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel'in yer aldığı dizi ile ilgili şok iddialar gelmeye devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana reyting sıralamasında zirveye yerleşen ve Nazlı ile Ferit aşkını anlatan dizinin final tarihinin ne zaman yapılacağı sorusunu akıllara getirdi.

 

Hafta içi her Salı Star TV ekranındaki yerini alan dizi Dolunay’da Ferit ile Nazlı arasında şok gelişme yaşandı. Diğer yandan Google Ferit ile Nazlı aşkının görsellerinde ikilinin gelinlik ile damatlık görüntülerinin yar alması dizinin ilerleyen final bölümlerine yakın ya da finalinde evlenecekler mi?m sorusunu gündeme getirdi. Peki, bu mümkün mü? Evet mümkün olma ihtimalı çok yüksek çünkü ikili arasında şimdiden aşk başladı bile.


Dolunay 8.Bölümde Neler Yaşandı
Diğer yandan mahkemedeki fotoğrafların yankısı sürerken Ferit ve Nazlı bambaşka sorularla boğuşurlar. Bundan sonra ne yapacaklar? Birbirlerine olan duygularını kabul edip devam mı edecekler yoksa hiç olmamış gibi mi davranacaklar? Aralarında yaşananı anlamaya çalışırken beklenmedik bir gelişme bu bilinmezin ortasına bomba gibi düşer. Deniz için Nazlı hem çok yakındır hem de uzak. Bu mesafeyi kapatmak isteyen Deniz'in aklında başka planlar vardır. Bunu yaparken Ferit'le yolları sık sık kesişecektir. Hakan ve Demet Bulut'un yasal vasileri olarak şirkete girmeye hazırlanırlar. Asuman ise Demet'in arkasında gölge gibi dolaşmaktadır. 

Ferit Nazlı Dolunay Özge Gürel Dolunay Can Yaman Dolunay Can Yaman ve Özge Gürel evlendi Dolunay Ferit ve Nazlı evlendi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
zübeyde     2017-08-25 bu diziye hayranım
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Muharrem İnce'den tamam göndermesi
Muharrem İnce'den tamam göndermesi