Çaldığın o fotoğrafı yerine koy lütfen

Son zamanlar da yaptığı her şeyle gündem olan Tilki şimdilerde ise, fotoğrafını izinsiz bir şekilde kullandığı Alman fotoğrafçıyı suçladı.

Çaldığın o fotoğrafı yerine koy lütfen

Henüz 17 yaşında olan ve reşit olmayan fakat alkollü mekanlarda sahne aldığı için Türkiye gündemine oturan Aleyna Tilki şimdilerde 18 yaşına gireceği günü dört gözle bekliyor.

Bir yandan da yeni şarkısı ‘Sen Olsan Bari’nin başarısıyla mutlu olan Aleyna geride bıraktığımız akşam kız arkadaşıyla birlikte Etiler Nusret çıkışı görüntülendi. Şarkıcı, Instagram'da başkalarının fotoğrafını kendisininmiş gibi paylaştığı haberlerini soran muhabirlere verdiği cevapla adeta herkesi şaşırttı. Aleyna Tilki, Alman fotoğrafçı Frauke Hagen’ın 2015’de sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafı, 2016 yılında Instagram hesabından kendi fotoğrafıymış gibi paylaşmıştı.

Aleyna Tilki muhabirlere paylaştığı fotoğrafla ilgili: “Ben beğendiğim insanların fotoğraflarını kullanıyorum. Birine hırsız demek ne kolay. Asıl hırsız, bana hırsız diyenler. Çünkü bu dünyadan sevgi, saygı ve merhameti çalıyorlar” açıklamasını yaptıktan sonra hızlı bir şekilde uzaklaştı.

Aleyna Tilki Aleyna Tilki'nin fotoğrafı çalıntı çıktı Fotoğraf çalıntı çıktı Fotoğraf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı