Çağla Şikel'e 1 Milyon Dolarlık Vergi Borcu Çıktı

Ünlü manken Çağla Şikel'in eski muhasebecisi tarafından 1 milyon dolar tutarında dolandırıldığı ortaya çıktı.

Çağla Şikel'e 1 Milyon Dolarlık Vergi Borcu Çıktı

Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre; ünlü manken Çağla Şikel muhasebecisi tarafından dolandırıldı.
İddialara göre;  Çağla Şiken uzun zaman önce yollarını ayırdığı eski muhasebecisi tarafından dolandırıldı. Çağla Şikel ise bu durumu kendisine gönderilen vergi cezası ile öğrendi.

Muhasebecinin ünlü manken Çağla Şikel adına uzun zamandır fatura kestiği ve bu faturaların faiziyle birlikte 1 milyon yakın borca sebep olduğu ortaya çıktı.

Çağla Şikel’in olay sonrası ise;  bir dönem çalıştığı muhasebecisinin peşine düştüğü ancak muhasebecinin yurt dışına kaçtığı iddia edildi.

Magazin gazetesinde yer alan bir diğer habere göre; Çağla Şiken avukatlarına muhasebecinin bulunmasını talimat vererek hukuki yollara başvurdu.

Şikel ailesi tarafından konuya ilişkin net bir açıklama yapılmazken, dolandırılan mankenin borcunun 1 milyondan fazla olabileceği de bir diğer söylentiler arasında yer alıyor.

Çağla Şikel Kimdir?

1979 doğumlu olan Çağla Şikel,  eğitim hayatını Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun olarak tamamlamıştır.

Mezun olduktan sonra bir müddet Atatürk Kültür Merkezi’nde çeşitli tiyatro oyunlarında sahne alan Çağla Şikel, 1997 yılında düzenlenen Mıss Turkey yarışmasında elde ettiği birincilik derecesi ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Yarışma sonrası Türkiye’de dünyada birçok ünlü defilelerde boy gösteren güzel manken, il oyunculuk deneyimini ise bir dönemin sevilen komedi dizilerinde Cennet Mahallesi’nde rol alarak yaşamıştır.

9 Ağustos 2008 tarihinde ünlü şarkıcı Emre Altuğ ile hayatın birleştiren Şikel’in bu evlilikten iki erkek çocuğu bulunmaktadır.

çağla şikel alişan sarı melekler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı