Çağla Şikel Top Modellikten Çıkıyor

Güzel model Çağla Şikel yeni dizisi Sarı Melekler'de canlandıracağı mahalleli karakteri için, top modellikten çıkıp kilo alması gerektiğini söyledi.

Çağla Şikel Top Modellikten Çıkıyor

Güzelliği ve muhteşem fiziği ile ekranların beğenilen isimlerinden ünlü model Çağla Şikel, yeni dizisi Sarı Melekler için kilo alması gerektiği açıklamasında bulundu.

Özel bir magazin haber sitesinde yer alan habere göre; bir dönemlerin  fenomen dizilerinden olan Cennet Mahallesi’nden sonra yakın dostu Alişan ile yeniden aynı dizide rol alacak olan Çağla Şikel, dizide canlandıracağı kuaför Seher karakteri için kilo alması gerektiğini belirtti.

Habere göre ünlü top model Çağla Şikel konuya ilişkin olarak kendisine yöneltilen sorulara; "Top modellikten çıkıp mahalle tipi bir karaktere bürünmem lazım. Bunun için de kilo almam şart. Ama ne yesem fayda etmiyor" şeklinde cevap verdi.

Yıllar sonra Alişan ile Çağla Şikel’i bir araya getiren Sarı Melekler’in yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi ile Levent Gürkan yer alırken güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Sarı Melekler’de ünlü türkücü Alişan, taksici Metin rolünü canlandırırken, ünlü türkücünün eşi Fisun’a ise Hande Katipoğlu hayat verecek.

Kahkaha dolu senaryosu ile izleyenleri ekranlara kilitlemesi beklenilen Sarı Melekler dizisinde kilo almasını gerektiğini belirten ünlü top model Çağla Şikel ise Cennet Mahallesi’nden farklı olarak bu defa Alişan’ın olaylı yengesi Seher rolü ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Çağla Şikel Kimdir? 

1979 doğumlu olan Çağla Şikel,  eğitim hayatını Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun olarak tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra bir müddet Atatürk Kültür Merkezi’nde çeşitli tiyatro oyunlarında sahne alan Çağla Şikel, 1997 yılında düzenlenen Mıss Turkey yarışmasında elde ettiği birincilik derecesi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Yarışma sonrası Türkiye’de dünyada birçok ünlü defilelerde boy gösteren güzel manken, ilk oyunculuk deneyimini ise bir dönemin sevilen komedi dizilerinde Cennet Mahallesi’nde rol alarak yaşamıştır. 9 Ağustos 2008 tarihinde ünlü şarkıcı Emre Altuğ ile hayatın birleştiren Şikel’in bu evlilikten iki erkek çocuğu bulunmaktadır.

sarı melekler çağla şikel alişan çağla şikel kimdir alişan kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor