Buse Narcı" Yalnızken Bile Jartiyerle Uyurum"

Güzel oyuncu Buse Narcı özel bir gazete verdiği röportajda oldukça cesur açıklamalarda bulundu.

Buse Narcı

Son dönemlerde ameliyat ile göz rengini değiştirdi iddialarıyla gündeme gelen Buse Narcı oldukça cesur açıklamalarda bulundu.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; Son olarak Türk Malı dizisinde rol olan güzel oyuncu Buse Narcı, röportaj verdiği özel bir gazeteye oldukça cesur açıklamalarda bulundu.

24 yaşındaki Buse Narcı; Evlilik ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara;  "Evli olmadan da bir erkekle evli gibi yaşayabilirim. Erkeğimi her açıdan mutlu ederim.İç çamaşırı ve parfüme takıntım var. Bakkala giderken bile takım iç çamaşırı giyerim."dedi.

Narcı kendisine yöneltilen "Diyelim evlenilecek adam karşınıza çıkmadı, ne olacak? Sperm bankasına gider misiniz?" sorusuna ise  “Eğer bulamazsam, düşünebilirim. Sperm bankasında fotoğraflarından baba adayını seçebiliyorsun, bu bir artı. Ama ben evlenecek kocayı bulurum, evde kalmam.” Şeklinde cevap verdi.

Buse Narcı Kimdir?
1993 yılında Fethiye'de doğmuştur. Tevfik Hiçyılmaz'dan eğitim alan Narcı, Oda Tiyatrosu'nda oyunculuk yapmaktadır. Kenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına katılıp ilk soruda elenerek Türkiye gündemine oturmuştu. Son olarak Tür k Malı dizinde boy göstermiştir. Adını Özcan Deniz sayesinde duyurmuştur. 

buse narcı buse narcı kimdir buse narcı nereli türk malı özcan deniz buse narcı göz rengi buse narcı gözleri lens mi göz rengi değiştirme göz rengi değiştirme ameliyatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor