Buse Narcı aşk acısını gözlerinden çıkardı - Buse Narcı kimdir

Magazin gündemine Özcan Deniz ile yaşadığı aşkla giriş yapan ve daha sonra ayrılan Buse Narcı ayrılık acısını gözlerinden çıkardı.

Buse Narcı aşk acısını gözlerinden çıkardı -  Buse Narcı kimdir

25 yaşında ki Buse Narcı, Özcan Deniz’den ayrıldıktan sonra gözlerinin rengini ameliyatla değiştirdiği ortaya çıktı. Güzel oyuncunun operasyon sonrası koyu kahverengi gözleri mavi oldu. Göz rengi Lumineyes isimli lazer işlemiyle değişiyor. Özel bir frekansta çalışan lazer ışını sayesinde, irisin üst katmanındaki kahverengi pigmentler 20 saniyede yok ediliyor. iki üç haftalık bir süre sonunda da göz tamamen maviye dönüyor.

6 yıl önce kendinden 20 yaş büyük olan Özcan Deniz ile yaşadığı aşkla duyuran Narcı’nın gerçek göz renginin kahve olduğu herkes tarafından biliniyordu. Olayın açığa çıkmasında ki neden ise, Duymayan Kalmasın magazin programında Özcan Deniz'in eski sevgilisi Buse Narcı'nın kahverengi olan gözlerini ameliyatla mavi yaptığı söylenmesi oldu. Program sunucusu Seren Serengil de göz rengini ameliyatla açtırdığını itiraf etti.

Buse Narcı Kimdir?
1993 yılında Fethiye'de doğmuştur. Tevfik Hiçyılmaz'dan eğitim alan Narcı, Oda Tiyatrosu'nda oyunculuk yapmaktadır. Kenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına katılıp ilk soruda elenerek Türkiye gündemine oturmuştu. Son olarak Tür k Malı dizinde boy göstermiştir. Adını Özcan Deniz sayesinde duyurmuştur.

Buse Narcı Kimdir? Buse Narcı göz rengini değiştirdi Buse Narcı'nın gerçek göz rengi Buse Narcı neden göz rengini değiştirdi Buse Narcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor