Advert

Burak Deniz (Savaş) Bizim Hikaye’den ayrıldı mı

Ekranların sevilerek izlenen dizisi Bizim Hikaye’nin sevilen başrol oyuncusu Burak Deniz diziden ayrılıyor mu?

Burak Deniz (Savaş) Bizim Hikaye’den ayrıldı mı

Bizim Hikaye'nin hem Savaş'ı hem Barış'ı Burak Deniz'in ünü ülke sınırlarını aşmaya başladı. Özellikle Türk dizilerinin dünya çapında popüler olması üzerine Türk oyuncularda haliyle tanınıyor ve beğeniliyor. İşte onlardan biri de Burak Deniz. Burak Deniz'in Bizim Hikaye'den ayrılacağı ardından bir Bollywood (Hindistan sineması) filminde yer alacağı iddia edildi; hem de bir erotik film yıldızıyla. Geçtiğimiz bölümler de Bizim Hikaye dizisinde işler karışmış ve evdeki çocuklar bir müddet yuvadan ayrılmak durumunda kalmıştı. Üstüne Kiraz’ın hastalığı da eklenmiş olaylar çok farklı boyutlara taşınmıştı.

Filiz ve Çocuklar Barış’ın evine taşınmıştı. Barış araba çalarak evin borcunu ödemiş ve çocukların eve dönmesini sağlamıştı. Fakat parayı Barış’ın verdiğinden haberleri yoktu. Yayınlanan 14. bölüm fragmanında ise Polis Cemil ile konuşan Barış evini sattığını ve mahalleden ayrılacağını söyler ve mahalleden uzaklaşırken görülür. Bu sahne hemen akıllara Barış karakterini canlandıran Burak Deniz diziden ayrıldı mı sorusunu getirdi. Durum böyle olunca ortaya türlü türlü iddialar atıldı ama gerçek olduğu söylenen bir söylem ortalığı karıştırdı. 

28 yaşındaki Deniz Hindistan'ın dev film sektörü Bollywood için çekilecek internet dizisinde oynayacak. Burak Deniz'in rol arkadaşı ise, erotik filmlerle şöhreti yakalayan Sunny Leone. Dizi Güney Afrika’da Cape Town da çekilecek. Oyuncu toplamda diziden 2 milyon tl kazanacak. Fakat bu dizinin çekimleri yaz aylarında başlayacak. Bu nedenle Burak Deniz’in diziden şu anda ayrılması için şu an bir sebep yok. Sezon sonuna kadar anlaşması bulunuyor ve erken ayrılacağını düşünmüyoruz. Fakat sezon sonu ayrılması kesin olduğu için dizide rol aldığı süre azaltılabilir. 

Bizim Hikaye’den Savaş ayrıldı mı Savaş Bizim Hikaye’den ayrıldı mı Burak Deniz Bizim Hikaye’den ayrıldı mı Bizim Hikaye Burak Deniz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu