Buğday Çimi Kanser Hatalarına Şifa Oluyor

İçerisinde doğanın kansere çözüm olarak sunduğu laetril maddesi barındıran buğday çimi kanser hastalarına şifa oluyor.

Buğday Çimi Kanser Hatalarına Şifa Oluyor

 

Tıp dünyasında alternatif tedavi yöntemleri arasında sayılan Buğday çimi faydaları ile kanser gibi birçok ölümcül hastalığa şifa oluyor.

İçerisinde sıvı oksijen barındıran buğday çimi doğanın en etkili kanser çözüm kaynaklarından biri olan laetril içeriyor.

Alternatif tedavinin öncüleri arasında yer alan buğday çiminin faydaları ise saymakla bitmiyor. Birçok uzman buğday çiminin yenmesinin ya da şıra haline getirilip içilmesinin öneriyor.

Bağışıklık sisteminin güçlendirici özelliğe sahip olan buğday çimi bu özelliği ile müthiş bir kanser ilacı olarak görülüyor.

Buğday çimi, 100 kadar vitamin, mineral besin maddesi ve klorofil içeriyor. Taze olarak tüketilen buğday çiminde ise portakaldan fazla C vitamini ve ıspanaktan 8 kat fazla demir bulunuyor.

Buğday çiminin bir mucizevi özelliği ise kandaki toksinleri arındırmasıdır. Kilo problemi olanlara ise buğday çimi ile hazırlanan bir detoks öneriliyor. Bu detoksu hazırlamak için ise 1 küçük su bardağı buğday tohumu ve 2,5 litre içme suyu gerekiyor.

Filizlendirerek evde de kolaylıkla buğday çimim yetiştiriliyor. Buğday tohumları iyice yıkandıktan sonra derin kapta bol içme suyunda ıslatılarak bir gün boyunca bekletilir. 2-3 durulama yapılır. 24 saat sonra buğday tohumları iyice yıkanır ve süzülerek süzgeçle beraber mutfakta bir kenara konur ve üzerine bir tülbent örtülür. Bu işlem yaklaşık 2 gün boyunca buğday tohumları ince filizler vermeye başlayana kadar devam edilir.

çim buğday çimi kanser
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı