Bu hafta futbol maçı yok

Kayseri'de bu hafta oynanması gereken müsabakalar iptal edildi. Hafta sonu hangi ligdeki maçlar oynanacak, hangi maçlar iptal edildi? İşte yanıtı

Bu hafta futbol maçı yok

Kayseri Futbol İl Temsilciliği yazılı bir açıklama yaparak, 19-20 Ocak 2019 günü oynanması gereken amatör lig müsabakalarının iptal edildiğini duyurdu.

Açıklandı
Futbol İl Tertip Komitesi imzası ile yapılan açıklamada, "İlimizde ve ilçelerimizde  19-20 Ocak 2019 tarihinde oynanacak olan Amatör  Futbol maçları yoğun kar yağışı nedeniyle iptal edilmiştir. Bu nedenle 19-20 Ocak 2019 tarihinde ilimizde ve ilçelerimizde   oynanacak olan Süper Amatör ve 1.Amatör Küme maçları kaydırılarak iptal edilmiştir. U-15 ve U-19 Ligleri ertelenerek iptal edilmiştir" denildi.

3 ligde devam
Futbol İl Temsilciliği'nin açıklamasında Yıldız Kızlar Ligi'ne ara verilmeyeceği duyuruldu. Açıklamanın son kısmında, "21-24 Ocak 2019 tarihinde Kayseri'de oynanacak olan  U-15, U-19 ve Yıldız Kızlar maç programında herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. Tüm spor camiamıza önemle duyurulur" cümleleri kuruldu.

Kayseri amatör küme Kayseri futbol Kayseri kızlar futbol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı