Boydak'ta Kayserispor müjdesi

Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin Kayserispor taraftarına müjdeyi verdi

Boydak'ta Kayserispor müjdesi

Spor Toto Süper Lig'de varolabilme mücadelesi veren Kayserispor'a bu sezon en önemli desteği veren kuruluşlardan birisi olan Boydak Holding'in CEO'su Alpaslan Baki Ertekin'e teşekkür ziyareti gerçekleştirildi. Kayserispor'un en büyük taraftar kitlesi olan Kapalı Kale Taraftar Grubu, Boydak Holding'e giderek CEO Alpaslan Baki Ertekin'e Kayserispor'a verdiği destekten ötürü teşekkür etti.

Teşekkür etti
Kapalı Kale Taraftar Grubu lideri Ahmet Dirgenali, "Kayseri'nin en büyük değeri olan Kayserispor'a ve taraftarlarımıza verdiğiniz destekten ötürü teşekkür ederiz. Kayseri'nin önemli kuruluşlarının takımın yanında olduğu bilmek son derece gurur verici. Desteğinizi her daim görmek isteriz" dedi.

Ertekin'den müjde
Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin de, "Göreve geldiğim günden bu yana Kayseri'nin değerlerine sahip çıkmaya çalıştık. Bugünden sonra da bu çizgimizi sürdürmeye gayret edeceğiz. Kayseri sporuna destekte bulunacağız. Kayserispor'a da bugüne kadar hep destek olduk. Bu desteğimiz sürecek" dedi.

Taraftarlara da bugüne kadar olduğu gibi yine desteklerini sürdürmelerini isteyen Ertekin, "Kayserispor, sizinle güzel. Takıma tam destek vermeye devam edelim" ifadesinde bulundu. Kapalı Kale taraftarları, Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin'e Kayserispor logolu bir tablo hediye etti.

Kayserispor Boydak Kayserispor istikbal Kayserispor Bellona Boydak CEO Alpaslan Baki Ertekin Kapalı Kale Ahmet Dirgenali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza