Boydak Holding’ten Kayserispor’a büyük jest

Kayserispor’un en büyük sponsoru Boydak Holding kesenin ağzını açtı. Boydak Holding’ten büyük jest

Boydak Holding’ten Kayserispor’a büyük jest

Spor Toto Süper Lig’de sportif ve ekonomik olarak sıkıntılı bir süreçte bulunan Kayserispor, Boydak Holding’ten gelen haber ile büyük moral buldu. Kayseri’nin ünlü firmaları, işadamları, kurum kuruluş ve siyasileri gerekli desteği vermezken ‘Kayserili olmadığı halde’ Kayseri’nin meselesine herkesten çok sahip çıkan Boydak Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin yine gönülleri fethetti.

Kayserispor’un en büyük sponsor firması olan Boydak Holding, sarı kırmızılı takıma 500.000 ₺ ekonomik destek verdi. Aralık ayında Kayserispor’a 1,5 Milyon TL. sponsorluk anlaşmasının ikinci taksidini verecek olan dev firma, Cumartesi günkü Galatasaray maçı öncesinde 500 Bin TL. ekstra destek vereceğini duyurdu.

Boydak Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, sosyal medya hesabı üzerinden Kayserispor’a destek verdiklerini duyurdu. Ertekin, paylaşımında “Amacım “Az veya çok hepimiz, gücümüz kadar takımımıza destek olmalıyız” mesajıydı. GS maçı öncesi @boydakkurumsal ‘dan 500 bin lira. “İşçinin parasına göz dikti diyenler, çalışanlar para vermez bunu bildiği için bedava reklam yaptı diyenler, Siz ne vereceksiniz?” cümleleri kurdu.

Kayserispor kayserispor Boydak kayserispor Alpaslan baki Ertekin alpaslan baki Ertekin haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri medeniyetler merkezidir
Kayseri medeniyetler merkezidir
Baba oğul birbirine rakip
Baba oğul birbirine rakip