Boydak holding son dakika.. CEO açıkladı.. Kayserispor'a ne verildi

Kayserispor ile sponsorluk anlaşması yapan Boydak Holding'in sarı kırmızılı takıma ne kadar verdiği belli oldu. CEO Alpaslan Baki Ertekin, öyle cümleler kurdu ki.. İşte ayrıntılar

Boydak holding son dakika.. CEO açıkladı.. Kayserispor'a ne verildi

Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, Kayserispor'a 15 Milyon TL'lik çek vermediklerini ifade ederek, "Çek mek yok, sadece sözleşme var. Böyle bir rakam da yok" dedi. CEO Ertekin, gazetecilik yapar gibi tetikçilik yapanların varolduğunu iddia ederek, "Gazeteci ile tetikçiyi ayırt edelim" yorumunda bulundu.

CEO doğruladı
Kayserispor ile Boydak Holding arasında düzenlenen sponsorluk anlaşması neticesinde 15 Milyon TL bir rakam ödendiğini, bu paranın Kayserispor tarafından kırdırıldığı ve kulübü 2 Milyon TL zarara uğrattığı yönündeki spekülasyonlara yanıt gecikmedi. Kayserispor Başkanı Erol Bedir'in yaptığı açıklamadan sonra Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin de açıklamada bulundu.
Kayseri E-Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur'un sorularını yanıtlayan CEO Ertekin, "Kayserispor ile 3 yıllık sponsorluk anlaşmayı yaptık. Bu anlaşma çerçevesinde yıllık 3 Milyon TL ödemek kaydıyla 9 Milyon TL'ye mutabık kalındı ve sözleşme imzalandı. Kayserispor'a çek mek vermedik. Sadece sözleşme var" dedi. 


Ne kadar ödendi?
Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, Kayserispor ile 2018-2019 sezonu için 3 Milyon TL'ye anlaşıldığını da söyleyerek, "Bu rakamın Kayserispor'a 2 eşit taksitte ödenmesine karar verildi. İlki Haziran ayında 1,5 Milyon TL olarak ödendi. İkinci kısmı Aralık ayında ödenecek. Yeni sezonunki ise yine aynı şekilde olacak" cümlesi kurdu.


"Adam yerine koymam"
Ertekin, açıklamasında özellikle yer verilmesini istediği bir hususu da dile getirerek, "Ben artık gazeteci kisvesi altında tetikçilik yapanlar ile uğraşmak istemiyorum. Gazeteci ile tetikçiyi ayırt edelim. Bir haberi açıp sorup, yine istediğini yazan kişi başımın üzerindedir. Gazeteci, haberle ilgili önce görüş alır sonra bildiği gibi yazar. Tetikçi ise önce yazar, sonra aranmayı bekler. Lütfen gazeteci ile tetikçileri birbirine karıştırmayalım. Şu ana kadar bu husus ile ilgili beni tek arayıp bilgi alan kişi sizsiniz. Size de bu konuda teşekkür ediyorum" dedi.

Kayserispor son dakika Boydak holding son dakika Boydak CEO Alpaslan Baki Ertekin Alpaslan Baki Ertekin son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Juventus şampiyonluğunu ilan etti
Juventus şampiyonluğunu ilan etti
Ekrem İmamoğlu 3 kulübe destek verecek
Ekrem İmamoğlu 3 kulübe destek verecek