Boşanmak Ece Sükan’ın yüzünü güldürdü

Ekranların sevilen ve yakından takip edilen ismi Ece Sükan boşandıktan sonra ilk defa görüntülendi.

Boşanmak Ece Sükan’ın yüzünü güldürdü

3 yıllık evliliklerinde 3-5 defa ayrılıp barışarak kriz atlatan manken Ece Sükan, eşi Ümit Benan'ın İtalya'da bir sevgilisi olduğunu ve ihanete uğradığını öğrenir öğrenmez soluğu mahkemede alarak boşanma davası açmıştı. Geçtiğimiz gün ilk celsede boşanan Ece Sükan, boşandıktan sonra ilk kez görüntülendi.

Son derece mutlu olduğu görünen Ece Sükan, kendisini görüntüleyen gazetecileri fark edince hızlı adımlarla özel aracına doğru yürüdü. Boşanmayla ilgili kendisine yöneltilen soruları duymazlıktan gelen Sükan, gazetecilerin; ‘Boşanma nedeniniz ihanet mi yoksa geçimsizlik miydi?’ sorusuna “Şimdi konuşmayacağım, gerekli açıklama daha sonra yapacağım. Ne olur zorlamayın, konuşmayacağım” diyerek uzaklaştı.

Ece Sükan Kimdir?
1977 yılında Ankara'da doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve liseyi TED Ankara Koleji'nde okudu. Piyano dersi aldı. Ankara Devlet Opera Balesi'nde 3 yıl bale eğitimi aldı ve burada 2 yıl da oyunlarda görev yaptı. 1998 yılında ODTÜ Psikoloji bölümünden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında bir radyo da djlik yaptı. Mezun olduktan sonraİstanbul'a gitti. Hem modelliğe hem de Marie Claire'de çalışmaya başladı.

1998 yılında"Best Model of Turkey" manken yarışmasına katıldı ve üçüncü oldu. Nişantaşı'nda sahibi olduğu 'Ece Sükan Vintage' adlı bir butiği vardı kapattı. 2004 yılında dizi oyunculuğuna da başladı. 2013 yılında Hürriyet gazetesinde her pazar kadrajına takılan ayrıntıları "Ece'nin Kadrajı" adlı köşesinde yazdı. Ece Sükan, 8 Şubat 2014 tarihinde moda tasarımcısı Ümit Benan ile ABD'deki Kalifornia Palm Springs'te bir kır düğünüyle evlenmesinin ardından çift 2017 yılında yollarını ayırdı.

Ece Sükan Kimdir? Ece Sükan boşandı mı Ece Sükan neden boşandı Ece Sükan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika.. Ali Rıza Gültekin öldürüldü
Son dakika.. Ali Rıza Gültekin öldürüldü
İYİ Parti Kayseri'de şaha kalkıyor
İYİ Parti Kayseri'de şaha kalkıyor