Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor

Bizim Hikaye dizisi seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Yeni fragmanlar yayınlanırken dizi hakkında merak edilenler artmaya başladı. Geçen sezon finalinde ne oldu? Yeni bölüm ne zaman

Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor

Fox TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye yeni sezon ilk bölümü 13 Eylül Perşembe akşamı seyircisiyle buluşacak Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan dizini yeni sezonu herkesi şok etti.

Yeni sezonda neler olacak?
Bizim Hikaye dizisinin yeni sezonunda daha önce maddi açıdan oldukça sıkıntı çeken Filiz ve kardeşleri babaları fikri sayesinde lüks bir hayata geçiş yapıyor. Fatih Aksoy'un yapımcılığını, Serdar Gözelekli'nin yönetmenliğini yaptığı, Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi Bozkurt'un senaryosunu üstlendiği komedi-drama türündeki Türk televizyon dizisinin başrolünde Reha Özcan, Hazal Kaya, Burak Deniz ve Nesrin Cavadzade yer almakta.

Geçtiğimiz sezon finalinde ne olmuştu
Filiz üzerine atılan korkunç suçla nasıl baş edeceğini düşünürken Cemil de Filiz’in bu durumunu kullanarak ondan intkam almanın peşindedir. Fakat annesinin baskısıyla durum tersine döner. Melek’in evden uzaklaşmak istediğini anlayan Fikri, onu mutlu etmek için maceralarına devam etmeyi teklif eder. Melek‘le birlikte çok eğlenirler. Ancak Melek, sonunda, durumuyla yüzleşip şok edici bir hamle yapar. Melek’in her koşulda yanında olmak isteyen Fikri, ona farklı bir teklifte bulunacaktır. Mahalleden taşınmak üzere olan Şeyma geride bıraktıklarından dolayı çok üzgündür. Rahmet’in gelemeyeceğini öğrenen Müjde ise Rahmet’e çok kırılır. Ömer hapisten kurtulmanın yolunu bulmuştur. Zeynep’i alıp gitmek ister. Bu durum tüm aileyi ve Tülay’ı derinden etkilese de Zeynep’in gidişini kabullenmek zorundadırlar. Barış ise Filiz’i temize çıkarmak için babasından yardım ister. Barış’la arasındaki buzları eritmeye çalışıyormuş gibi görünen ve bunun için bir aile yemeği tertip eden Servet ise bir şeyler peşindedir.

Geçen sezon finalinde ne oldu Bizim Hikaye yeni sezon ilk bölümü bizim hikaye yeni sezon ne zaman bizim hikaye dizisi Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Juventus şampiyonluğunu ilan etti
Juventus şampiyonluğunu ilan etti
Ekrem İmamoğlu 3 kulübe destek verecek
Ekrem İmamoğlu 3 kulübe destek verecek