Bizim Hikaye 18. bölüm fragmanı yayınlandı

Perşembe akşamları Fox TV ekranında yayınlanan Bizim Hikaye’nin merakla beklenilen 18.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Bizim Hikaye 18. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde, Burak Deniz (Barış) ve Hazal Kaya (Filiz)’in paylaştığı Bizim Hikaye’nin merakla beklenilen 18.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Yayınlandığı günden bu yana izlenme rekorları kıran Bizim Hikaye’nin yayınlanan yeni bölümünde işler karışıyor. 

Perşembe akşamları FOX TV ekranında yayınlanan Bizim Hikaye’nin merak edilen 18.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ:
Barış büyük sırrını sonunda itiraf eder. Bu durum Filiz ile birlikte herkesi derinden sarsar. Ortaya çıkan gerçekler göz ardı edilecek gibi değildir. Filiz artık üst üste gelen yalanlardan yıkılır ve bir süre kafasını dinlemek ister. Bu sırada tüm aile başına bir şey geldiğini düşündükleri Filiz’i aramaya koyulur.

Filiz’in halinden kendini sorumlu tutan Barış’ın başına korkunç bir olay gelir. Bu olay herkesin onun hakkında endişelenmesine ve belki de Filiz’in incinen duygularının yeniden açığa çıkmasına sebep olacaktır. Çocukları geri almak için Filiz’in yapabileceği tek bir şey kalmıştır: Cemil ile evlenmek. Fakat bu durum başta Barış olmak üzere kimsenin içine sinmemektedir. Bu evlilik olacak mı yoksa Filiz her şeye rağmen Barış’a dönecek midir?

Fikri tam da rahata erdiğini düşünürken yeni bir sorunla sarsılır. Bu şimdiye kadar başına gelen en ciddi durum olabilir. Fikri bundan kolay sıyrılacak gibi görünmemektedir. Hikmet ve Rahmet Barış’ın büyük sırrıyla ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışırken aynı zamanda Cemil’in onları nasıl kullandığının da farkına varırlar.

Çocukların Barış ve Cemil’e karşı duyguları değişecek midir? Muazzez’den gelen beklenmedik hediye ile yeni bir merak bulan Hikmet’in Esra’ya olan duyguları da yavaş yavaş değişmeye başlar. Sırrını öğrenen Filiz’i kaybetmemek için her yolu denemeyi göze alan Barış için zaman daralmaktadır. Sevdiği kadını geri kazanmak için son hamlesi ne olacaktır?

Bizim Hikaye 18. bölüm fragmanı Bizim Hikaye 18. bölüm Bizim Hikaye Bizim Hikaye izle Bizim Hikaye 18. fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Chelsea’ya şok haber
Chelsea’ya şok haber