Birkan Key'in Yeni Sevgilisinin Kim Olduğu Ortaya Çıktı

Fuhuş operasyonunda göz altına alınan Birkan Key, serbest bırakılmasının ardından Instagram hesabından yeni sevgilisi ile fotoğraf paylaştı.

Birkan Key'in Yeni Sevgilisinin Kim Olduğu Ortaya Çıktı

Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre; sevilen izdivaç programını ile şöhrete kavuşan ve ardından Ankara merkezli fuhuş operasyonunda gözaltına alınan eski damat adaylarından Birkan Key, sevgilisi ile fotoğraf paylaştı.

Magazin gazetesinde yer alan habere göre serbest bırakılan Birkan Key, olayın hemen sonrasında sevgilisi ile çekindiği fotoğrafı kişisel sosyal medya hesabından, “yârim seni çok seviyorum ”notu ile paylaştı. Paylaşımın yorumlara kapalı olması da söylentilere göre Birkan Key’in takipçileri tarafından oldukça yersiz bulundu.

Birkan Key Kimdir?
1991 doğumlu olan ve güvenlik görevlisi olarak çalışan Birkan Key, Zuhal Topal’ın evlilik programları ile tanınmıştır.  Yakışıklılığı ve samimiyeti ile kısa süre de sosyal medya da kendisine büyük hayran kitleleri edinmeyi başaran damat adayı son olarak Birkan Key, Luvrita ve Sevgi Hanım ile gerçekleştirdiği görüşmeler ile hafızalara kazınmıştı.

Programda sergilediği samimiyeti ile beğeni toplayan damat adayı Birkan Key’in fuhuş operasyonun dan tutuklanması ile sevenlerinde şok etkisi yaratarak sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Birkan Key’in olaya ilişkin olarak ortaya çıkan görüntüleri yorumlarda öfke dolu tepki yağmurlarına tutulmuştu.

 

birkan key naz zuhal topal izdivaç programları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor