Bir İçeri Bir Dışarı programı yayın tarihi ve melekleri

İlk olarak 2015 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan Bir İçeri Bir Dışarı programı tekrardan başlıyor.

Bir İçeri Bir Dışarı programı yayın tarihi ve melekleri

Bir zamanların sevilerek izlenen programı Bir İçeri Bir Dışarı için geri sayım başladı. Merakla beklenen programın bu sefer ki kanalı FOX TV olacak.

14 melek kızı ise Gizem Dinibütünoğlu, Didem Akın, Su Sümeyye Engin, Ezgi Baylar, Özden Cerrahoğlu, Asena ve Ebru Afaruz diğer isimlerde belli olduğu zaman sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Diğer yandan meleklerden birinin Aycan Demircinin olup olmayacağı ise henüz belli değil. Diğer yandan merak edilen program Bir İçeri Bir Dışarı'nın yayın tarihi hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Gizem Dinibütünoğlu Kimdir?
1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Ege Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’nde tamamlamıştır. Kendine ait bir tarzı olduğunu düşünen Gizem Dinibütünoğlu, Gardırop Savaşları yarışmasının birinci ve ikinci sezonunda yarışmaktadır. Dans etmeyi çok sevdiğini söyleyen yarışmacı, dans ederken stresini ve sinirini attığını söylemektedir.

Özden Cerrahoğlu Kimdir? 
1991 senesinde Hatay’ın İskenderun ilçesinde dünyaya gelmiş. İstanbul Beşiktaş’ta yaşamını sürdüren Özden Cerrahoğlu moda tasarımı eğitimi alıyor. Cerrahoğlu,  Stiletto’dan vazgeçememiş. Bacaklarını beğeniyor ama kulaklarından memnun değil. Kendi markasını oluşturmak ve bir de butik pastane açmak istiyor. Geçmişte en çok üzüldüğü olaylar; Amy Winehouse’un ölümü, Leonardo Di Caprio’nun ödül alamamasıymış. Tarzının farklı olduğunu ve gittiği her yerde dikkat çektiğini iddia ediyor.

Su Sümeyye Engin Kimdir?
Su sümeyye Engin, 1994 yılında Almanya’da doğmuştur. Üniversite öğrencisi olan Su Sümeyye engin aynı zamanda modellik yapmaktadır. Gardırop Savaşları yarışmacılarından olan Su, birinci sezonda yarışmış ve ikinci sezona da dahil olmuştur. Tarzı olduğunu iddia eden yarışmacı alışveriş yapmaktan çok zevk aldığını söylüyor.

Ezgi Baylar Kimdir?
1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Evli ve bir kız çocuğu sahibidir. Marmara Üniversitesi mezunudur. 1,72 boyunda olup 50 kilodur. 

 

Ezgi Baylar Kimdir? Su Sümeyye Engin Kimdir? Özden Cerrahoğlu Kimdir? Gizem Dinibütünoğlu Kimdir? Bir İçeri Bir Dışarı Bir İçeri Bir Dışarı ne zaman başlıyor Bir İçeri Bir Dışarı programı Bir İçeri Bir Dışarı yayın tarihi Bir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı