Bilal Başacıkoğlu aylarca oynayamayacak

İstikbal Mobilya Kayserispor son dakika haberi. Bilal Başacıkoğlu ameliyat oldu.

Bilal Başacıkoğlu aylarca oynayamayacak

Spor Toto Süper Lig temsilcimiz İstikbal Mobilya Kayserispor'da gurbetçi futbolcu Bilal Başacıkoğlu ameliyat oldu. Bel fıtığı bulunan ve İstanbul'a tetkikler için giden Bilal Başacıkoğlu, apar topar ameliyata alındı.

Ameliyat oldu
Bilal Başacıkoğlu ile ilgili olarak İstikbal Mobilya Kayserispor kulübünden açıklama geldi. Kulübün resmi internet sitesinden bel fıtığı olan Bilal ile ilgili yapılan açıklamada, "Oyuncumuz Bilal Başacıkoğlu’ nun 21 Ocak 2019 tarihinde sağ alt ekstremitede ağrı ve his kaybı ile başlayan yakınmalarını, kuvvet kaybının takip etmesi üzerine yapılan muayene ve tetkikler sonucu L5-S1 geniş tabanlı ekstrude disk hernisi tespit edilmiştir. Konsültasyonlar neticesinde cerrahi müdahale kararı alınmış ve 24 Ocak 2019 tarihinde başarılı bir şekilde operasyonu tamamlanmıştır" denildi.

Nisan'da belki
İstikbal Mobilya Kayserispor kulübünden yapılan açıklamada Bilal'in ne zaman sahalara döneceğine dair de ifade yeraldı. Kulübün resmi intenet sitesindeki açıklamada Bilal'in Nisan ayında çalışmalara başlayacağı öngörülürken "Oyuncumuzun Nisan ayı içerisinde çok daha sağlıklı bir şekilde takım ile çalışmalara katılması öngörülmektedir. Kendisine acil şifalar dileriz" cümleleri kuruldu.

Bilal ne dedi?
Ameliyat sonrası sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Bilal Başacıkoğlu, başarılı bir operasyon geçirdiğini söyledi. Bilal, "Galatasaray maçından sonra sakatlığım tekrarladı ve mecburen ameliyat olmam gerekiyordu. Bu sakatlık performansımı ve sahada yapabileceklerimi engellemek için yeterli bir sakatlıktı. Bugün operasyon geçirdik. İyileşme sürecinden sonra sıkı çalışıp daha sağlıklı ve güçlü geri döneceğim. Öncelikle kulübüme yoğun ilgisinden dolayı sonrasında bana destek mesajlarını ileten herkese çok teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle" dedi.

Kayserispor haberi Bilal Başacıkoğlu ameliyat Bilal ne zaman oynar Bilal Başacıkoğlu ne zaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gurbetci     2019-01-24 Degerli futbolbumuza geçmiş olsun Dileginde bulunuyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı