Berfin Erdoğan kimdir - Berfin'in yeni işi

Ekranların sevilen ismi Yılmaz Erdoğan’ın kızı Berfin patron oluyor.

Berfin Erdoğan kimdir - Berfin'in yeni işi

250 kişilik bir mekan açmaya hazırlanan Yılmaz Erdoğan’ın 21 yaşındaki kızı Berfin Erdoğan, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. 

Maslak Uniq’te 250 kişilik bir mekan açmaya hazırlanan Berfin Erdoğan, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.

Gastronomi eğitimi alan Erdoğan, sessiz menü yani çatal bıçak kullanımını gerektirmeyen yiyeceklerden oluşan ilginç konseptli mekanında BKM mutfak ekibinin de oyun sergileyeceğini söyledi. 

Öte yandan babası Yılmaz Erdoğan’ın da sahne alacağının müjdesini veren Erdoğan, kendisinin sahneye çıkmayacağını çoğunlukla mutfak kısmında olacağını belirtti. Piyasadaki rekabetten korkmadığını da dile getiren Erdoğan;” Kendimize güveniyoruz.” dedi.

Berfin Erdoğan kimdir?
Berfin Erdoğan, 1996 yılında doğmuştur. Babası ünlü oyuncu, şair, yazar ve yönetmen Yılmaz Erdoğan’ dır. Berfin Erdoğan, babası Yılmaz Erdoğan’ ın Sanem Oktar ile yaptığı evlilikten dünyaya gelmiştir. Babasının ünü dolayısıyla bebekliğinden bu yana kendisi de ülkemizde tanınmaktadır.
 
“Bir Demet Tiyatro”’ da çocuk oyuncu olarak rol alan “Berfin Erdoğan”, oyunculuğa uzak durmamıştır. 2005 yılında da “Organize İşler” filminde daha sonra “Çok Güzel Hareketler” adlı televizyon programının bir bölümünde oyunculuğunu sergilemiştir.

Yılmaz Erdoğan Yılmaz Erdoğan'ın kızı büyüdü Berfin Erdoğan Berfin Erdoğan kimdir Berfin Erdoğan'ın yeni işi Berfin Erdoğan patron oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı