Beren Saat ile Kenan Doğulu boşanıyor mu

Güzel oyuncu Beren Saat yakın arkadaşı Esra Dermancıoğlu İle birlikte önceki akşam Nişantaşı’nda bir restoranda akşam yemeği çıkışı görüntülendi.

Beren Saat ile Kenan Doğulu boşanıyor mu

Mekan çıkışında kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtlayan Beren Saat, ‘yeni dizi projeniz var mı?’ sorusuna “Beni heyecanlandıran bir proje olmadığı için şimdilik hiçbir teklifi kabul etmiyorum” dedi.

Diğer yandan spor giyim tarzı ile dikkatleri üzerine toplayan Beren Saat'in parmağında yüzüğü olmaması dikkatlerden kaçmadı. İkili daha sonra kendilerini bekleyen araçlarına binerek evlerinin yolunu tuttu. Saat’in parmağında alyansının olmaması boşanıyorlar mı sorusunu akıllara getirse de bu sadece kulaktan dolma bilgiden ibaret. 

Beren Saat Kimdir?
26 Şubat 1984 yılında Ankara’da doğmuştur. Babası Hüseyin Avni Saat, annesi emekli öğretmen Ayla Saat’dir. İlk ve orta dereceli öğrenimini Ted Ankara Koleji’nde tamamlayan genç oyuncu, üniversite eğitimi için Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nü tercih etti.

Üniversitede okuduğu sırada başvurduğu Türkiye’nin Yıldızları adlı T.V. programından olumlu cevap aldı. Programa katılan saat, yarışmayı ikinci olarak tamamladı. Yarışmayı düzenleyen ekip arasında bulunan yönetmen Tomris Giritoğlu’nun kardeşi, Saat’in yeteneklerinden kardeşine bahsetti ve böylece Beren Saat için şöhretin kapıları aralanmış oldu. Birçok dizi ve projede yer alan güzel oyuncu ekranların en çok aranan kadın yüzleri arasında.

Beren Saat Beren Saat kimdir Kenan Doğulu boşanıyor mu Kenan Doğulu Beren Saat boşanıyor mu Esra Dermancıoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor