Başkomutan miğferle 20 yaşındaki askeri öldürdü

5 Mayısta askere giden 20 yaşında ki Gökhan Kılıç başkomutanı tarafından öldürüldü.

Başkomutan miğferle 20 yaşındaki askeri öldürdü

Annesiyle konuştuğu sırada başkomutanına yakalanan asker Gökhan Kılıç Osman H. Tarafından miğferle darp edildikten sonra öldü.

Olayın görgü tanığı askerin iddiasına göre, başçavuş tarafından başına miğferle vurulan Kılıç, nöbet bitiminde gittiği bölüğünde rahatsızlanarak ambulansla hastaneye kaldırıldı. 20 yaşındaki er Gökhan Kılıç, iddiaya göre Başçavuş Osman H. tarafından miğferle darp edilmiş ve hayatını kaybetmişti. O başçavuş savcılık sorgusunun ardından tutuklandı. 

İstanbul Küçükçekmece’de yaşayan Ayşe ve Halis Kılıç’ın 4 çocuğundan en küçüğü olan ve garsonluk yapan Gökhan Kılıç, 5 Mayıs’ta vatani görevini yapmak için askere gitti. Bursa Gemlik Askeri Veteriner Okulu’nda askerliğini yapan 20 yaşındaki er Gökhan Kılıç, 7 Ekim’de nöbet tuttuğu sırada annesiyle cep telefonundan konuşurken başçavuşa yakalandı.

Özel bir gazetenin haberine göre Bursa Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Kılıç’ın beyin kanaması geçirdiği ortaya çıktı. Kılıç, tüm müdahalelere rağmen 54 gün sonra yaşamını yitirdi. Olaydan sonra gözaltına alınan Başçavuş Osman H. savcılık sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece, “Ölüme sebebiyet verecek şekilde kasten yaralama” gerekçesiyle tutuklandı. Ailesi, Kılıç’ın şehit sayılmamasına tepki gösterdi.

Gökhan Kılıç Miğfer Miğferle ölüm Başkomutan askeri öldürdü Bursa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kara Cehalete Bak     2018-09-22 Komutan-Başkomutan farkını bilmeden, o kıraathane beyni ile şuraya iki şey karalamışsın. Acınası...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP son dakika.. Mansur Yavaş aday mı
CHP son dakika.. Mansur Yavaş aday mı
Göztepe Beşiktaş maçı özeti ve golleri
Göztepe Beşiktaş maçı özeti ve golleri