Basketbol.. Son dakika Agüspor haberi

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Agüspor'un kulüp bünyesine geçip geçmeyeceği ile ilgili yüzlerce taraftarın önünde flaş bir açıklama yaptı.

Basketbol.. Son dakika Agüspor haberi

Kayserispor, 2018-2019 sezonu öncesinde taraftarı ile minik bir kucaklaşma partisi düzenledi. Kadir Has Tesisleri'nde imza töreni ve basın toplantısında yüzlerce taraftar, Başkan Erol Bediri, teknik heyet ve futbolcuları alkış yağmuruna tuttu. Birbirinden önemli açıklamalarda bulunan Başkan Erol Bedir, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele veren Agüspor ile ilgili de çok önemli cümleler sarfetti.
 
Bedir: Talep yok
Son günlerde Kayseri Agüspor basketbol takımı ile ilgili bazı haberlerin çıktığını da anımsatan Kayserispor Başkanı Erol Bedir, "Basketboldan hiç anlamam. Hiç de maça gitmedim. Son günlerde gazetelerde yazan, basketbol takımıyla ilgili AGÜ ile ilgili bir haberler çıkıyor. Bana kimse Kayserispor ile Agüspor'un birleştirilmesi yönünde talepte bulunmadı. Ancak geçtiğimiz Genel Kurul'da bir karar almıştık. Çeşitli amatör branşları faaliyete geçirecektik. Neydi bunlar jimnastik, atletizm, masa tenisi, basketbol, güreş. Ancak bunu kendi bünyemizde Kayserinin gençlerine yaptıracağımız branşlar olarak düşündük" dedi."Devam etsinler"
Agüspor ile ilgili bir plan içerisinde olmadıklarını ifade eden Başkan Erol Bedir, "Sanki Agüspor'u almak istemişiz, geç kalmışız, ayak diriyormuşuz gibi hareket ettiğimiz yönünde duyumlar var. Bizim Agüspor ile ilgili ne bir talebimiz var, ne de bize bir rica var. Yönetici arkadaşlarının bazılarını tanıyorum ama hangisi başkan hangisi yönetici bilmiyorum. Ne sayın Bakanımızından ne de başkanımızdan böyle bir talep de gelmedi. Eğer konu takımın isim hakkı ise,o takımın isminin Kayserispor olması isteniyorsa, yönetim olarak konuşuruz karar veririz. Devam etsinler. Yoksa bunu eleştiri konusu yapmak son derece gereksiz" cümlesi kurdu.

Basketbol son dakika Agüspor son dakika Son dakika Aguspor Aguspor Erol Bedir Kayserispor Aguspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği