Başkan Erol Bedir'den tarihi çağrı

Başkan Erol Bedir, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle katıldığı bir söyleşide Kayserispor değerinin kaybolmaması için tüm şehrin kucak açması gerektiğini söyledi.

Başkan Erol Bedir'den tarihi çağrı

Süper Lig ekiplerinden Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, futbolcular Umut Bulut, Asamoah Gyan ve Erkan Kaş, Ahmet Eren Anadolu Lisesi’nde söyleşiye katıldı. Öğrenciler tarafından okul bahçesinde meşaleler ve tezahüratlar ile karşılanan futbolcular, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

"Şehir kucaklamalı"
Söyleşi de konuşan Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, okullarda spor salonlarının bulunması gerektiğini söyleyerek, “Yüzlerce gencin futbolla ilgili olsun yada olmasın spor adamları geldiği için ilgi gösterirken okulumuzun yeterince istifade edeceği bir spor salonunun olmadığını öğrendim. Keşke bu tartışmaları yapacağımıza bu okulumuzun ve buna okullarımızın doyasıya spor yapabilecekleri, doyasıya bedenlerini ve fikirlerini geliştirebilecekleri alanlar olsa ve keşke bu konuda biraz daha kafa yorabilsek. Kayserispor hepimizin bilmesi gerektiği gibi ne benim, ne bir kamu kuruluşunun nede herhangi bir kişinin özel malı değildir. Belki özel şirketlerin takımları vardır ama başında Kayseri olan 1,5 milyon nüfuslu bir şehrin Kayserispor diye bir takımı var. Bu Kayserispor, tüm şehrimizin değeridir. Hepimiz bu takıma, şehrimizin bu değerine kucak açmalıyız. Kalıcı başarılar için birlikteliği her geçen gün büyüterek devam ettirmeliyiz” şeklinde konuştu.

Umut Bulut: Taraftarsız olmaz
Kayserispor’un başarılı forvet oyuncusu Umut Bulut ise, taraftarların maçta futbolcuların en büyük silahı olduğunu söyleyerek, “Taraftarsız oynadığımız her maç, bizi içeride ve dışarıda motive etmiyor. Bunun en basit örneğini geçen hafta kazandığımız Gençlerbirliği maçında gördük. Binlerce taraftarın gelmesi hem bizi motive etti hem de maçı kazanmamızda ne kadar etkili olduğunu gördük. Taraftarsız hiçbir maçın zevki de olmaz. Bunları tabi ki de çoğaltabiliriz. Hem taraftarlarımıza hem de bütün futbolseverlere statları doldurmalarını istiyorum” diye konuştu.
Söyleşinin ardından Başkan Erol Bedir ve futbolcular, öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çekindi.

Kayserispor 24 Kasım Öğretmenler günü Erol Bedir Kayserispor Erol Bedir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP son dakika.. Mansur Yavaş aday mı
CHP son dakika.. Mansur Yavaş aday mı
Göztepe Beşiktaş maçı özeti ve golleri
Göztepe Beşiktaş maçı özeti ve golleri