Başkan Bedir medyaya çattı

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, asılsız haberler yapıldığına dikkat çekerek Kayserispor'un sıradan bir takım gibi gösterilmesine tepki verdi

Başkan Bedir medyaya çattı

Süper Lig serüveninde artık karanlık günleri geride bırakmaya başlayan Kayserispor'da başarı çıtası arttıkça ilginç haberler gündeme geliyor. Kayserispor Başkanı Erol Bedir de, sarı kırmızılı takımın sıradan bir ekipmiş gibi gösterilmesine tepkili.

Bu sezon Süper Lig'de liderlik koltuğunda oturan Galatasaray'ın Kaysenrispor'dan Deniz Türüç ile Atila Turan'ı alacağını buna karşılık da Donk, Linnes, Tarık Çamdal ve Yasin Öztekin'i takasta kullanacağı yönünde çıkan haberlere tepki gösteren Kayserispor Başkanı Erol Bedir, "Galatasaray büyük kulüp. Doğrudur. Ancak biz de sıradan bir takım değiliz" dedi.

Erol Bedir: Ne takası
Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, "Benim 4 tane stoperim var. Donk'u elden çıkarmak istiyorlar. Benim şu anda takımımda 14 yabancı oyuncum var. Yabancı oyuncuya ihtiyacım yok. Bu tür haberler basına güveni  kaybolmasına neden olan haberler. Haberi yapanlar ciddi bir şekilde bizimle görüşerek bu haberleri yapsalar daha doğru olur. Basın mensuplarımız yazarken büyük bütçeli takımların ihtiyaçlarına göre proje gerçekleştiriyorlar. Anadolu takımlarını sıradan takımlar olarak görüyorlar" diyerek tepkisini ifade etti.

Haber: İlyas KAPLAN

Kayserispor Erol Bedir Kayserispor transfer Erol Bedir medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazetecilere zarf içinde para verildi
Gazetecilere zarf içinde para verildi
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı