Barış Arduç'u Şaşkına Çeviren Kutlama

Ünlü oyuncu Barış Arduç, 30. yaş gününü yakın arkadaşları tarafından kendisine düzenlenen sürpriz doğum günü partisi ile kutladı.

Barış Arduç'u Şaşkına Çeviren Kutlama

Yakışıklı oyuncu Barış Arduç  dün gece 30. yaş gününü yakın arkadaşları tarafından kendisi için düzenlenen minik bir  sürpriz doğum günü partisi ile kutladı.

Özel bir magazin haber sitesinde yer alan habere göre Kiralık Aşk dizi ile şöhreti yakalayan ve yakışıklılığı ile kısa sürede kendisine büyük hayran kitleleri edinmeyi başaran ünlü oyuncu Barış Arduç, 30. Yaş gününü dostları tarafından kendisi için düzenlenen minik bir doğum günü partisi ile kutladı. 

Kendisine yapılan doğum günü sürprizi ile şaşkın dönen Barış Arduç, yaş günü mumlarını sevenlerinin alkışları ile kutladı. Söylentilere göre 9. Ekim doğumlu olan yakışıklı oyuncu hayranları tarafından binlerce doğum günü mesajı aldı.

Barış Arduç Kimdir?

Başarılı oyuncu Gupse Özay ile yaşadığı gelgitli birliktelikle magazin gündemin düşmeyen yakışıklı oyuncu 9 Ekim 1987 tarihinde  İsviçre’de dünyaya gelmiştir.

İsviçrenin Scherzingen şehrinde doğup büyüyen daha sonra ailesiyle beraber Türkiyeye kesin dönüş yapmış, ilk ve orta öğrenimini burada tamamlamıştır.

Barış Arduç eğitim hayatının ardından ise bir müddet oyunculuk dersleri almıştır. Kiralık Aşk dizisi ile şöhrete kavuşan Barış Arduç oyunculuk hayatına ilk kez 2011 yılında yayınlanan Dinle Sevgili dizisi ile adım atmıştır. Arduç sonraki yıllarda da Hatırla Sevgili, Pis Yedili, Küçük Hanımefendi, Benim İçin Üzülme, Bugünün Saraylısı, Racon dizilerinde de rol alarak sevenleri ile buluşmuştur. 

 

barış arduç barış arduç kimdir barış arduç doğum günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor