Advert

Balıkesir Raf, Balıkesir Raf Sistemleri

Özboru Raf sistemleri, Balıkesir ve ilçelerinde faaliyet göstermeye başladı

Balıkesir Raf, Balıkesir Raf Sistemleri

2002 yılında sektöre giren Özboru Raf Sistemleri firması, bu tarihten itibaren kazandığı deneyim ve tecrübeler ile Balıkesir raf sistemleri konusunda en iyi hizmetleri sunmakta. Tüm Türkiye genelinde ahşap rafı, market rafı ve depo rafı hizmetleri sunan firma, gelişen teknolojik sistemlere ayak uydurarak en iyi hizmetleri sunmakta.

Özboru Raf Sistemleri sahibi Erol Akçay, "Sahip olduğumuz modern ekipmanlarımız ve alanında uzman elemanlarımız ile Balıkesir raf sistemleri konusunda sizle en iyi hizmet sunulmaktadır. Optimize ve maliyet odaklı olan sistem çözümlerimiz ile uluslararası standartlara uygun raf sistemleri hizmeti veren firmamız, endüstriyel depo ve raf sistemleri konusunda sektörde öncü bir isim olmayı başarmıştır. Ar – ge çalışmalarına önem veren firmamız, uzun süre kaliteli olarak kullanacağınız raf sistemleri hizmeti vermektedir" açıklaması yaptı.

Balıkesir ve ilçelerinde bulunan kişilerin Özboru Raf sistemleri ile çalışmak istemesi halinde 0532 2919520 numaralı telefondan irtibata geçebilirler

Karesi Raf Bandırma Raf Edremit Raf Gönen Raf Ayvalık Raf Marmara Raf Özboru Raf sistemleri Erol Akçay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu