Bahtiyar Ölmez neden final yapıyor

ATV ekranının sevilerek izlenen dizisi Bahtiyar Ölmez neden final yapıyor.

Bahtiyar Ölmez neden final yapıyor

Cumartesi akşamları yayınlanan ve başrollerinde, Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı ve Güven Hokna'nın yer aldığı Bahtiyar Ölmez'in 5. bölümün ardından final yapacağı iddia edildi.

Başladığı günden bu ana tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi final mı yapacak. Cumartesi akşamları yayınlanan ve hatırı sayılır izleyici kitlesine sahip olan dizi Bahtiyar Ölmez’in final yapacağı iddia edildi.
Diziden final iddialarıyla ilgili ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan dizi Bahtiyar Ölmez 4. son bölümünde Gerçek kimliği ortaya çıkma korkusu yaşayan Bahtiyar, kendisini Aytekin ve Hamdi savaşının ortasında bulur. Aytekin'in damadına geçtiği iltimas Fuat'ın gözünü öyle bir karartır ki, artık Bahtiyar'ı ortadan kaldırmak için her şeyi yapmayı göze alır. Çağla'nın, Rıfat sandığı Bahtiyar'ın kendisini Aylin'le aldattığından şüphelenmesi onu yeni arayışlara iter. Bunun sonucunda Bahtiyar sahte evlilik gerçeğiyle yüzleşmenin eşiğine gelir.

Öte yandan Caner'in Nuran'ı aldattığını düşünen Şinasi, Caner'den bunun hesabını sormak ister ama başına olmadık işler açacağından habersizdir. Fuat ise Bahtiyar'ın gerçek kimliğini bilen birini ele geçirmiştir. Bütün bunlar olurken, Aytekin'le Hamdi'nin hesaplaşması işleri hiç beklenmedik noktaya getirir. Hamdi intikam için Aylin'i hedef seçmiştir. Bahtiyar, canından çok sevdiği Aylin'i koruyabilecek midir?

 

 

Bahtiyar Ölmez Bahtiyar Ölmez final Bahtiyar Ölmez şok Bahtiyar Ölmez bitti mi Bahtiyar Ölmez 5.final bölümü Bahtiyar Ölmez 5.bölüm fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
YUSUF KAPALI     2018-03-19 İT
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni askerlik sistemi açıklandı.İşte flaş gelişme
Yeni askerlik sistemi açıklandı.İşte flaş gelişme
Kemal Özdeş mağlubiyeti yorumladı
Kemal Özdeş mağlubiyeti yorumladı