Avea Turkcell Vodafone ve Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numaraları

Müşteri Hizmetleri operatör kullanıcıları açısından şikayet, talep ve istek konularında oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Avea Turkcell Vodafone ve Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numaraları

Kullanıcıların operatörleri ilgili herhangi bir sorun yaşadıklarında ya da herhangi bir talepleri olduğunda başvurdukları müşteri hizmetleri, operatör kullanıcıları için büyük bir öneme sahiptir.

Kullanıcıların operatörleri ile ilgili yaşadıkları bir problem, operatör kullanıcılarının müşteri hizmetlerine başvurmaları halinde,  sorunları genellikle işin uzmanları tarafından kolayca halledilebilmektedir.

Kişiler operatörleri ile ilgili istek, talep ve şikâyetlerini bizzat müşteri hizmetlerine bildirmeleri halinde ise , kullanıcılar öncelikle müşteri hizmetlerinde görev alan yetkililer tarafından, sabırlı ve anlayışlı bir tutum ile karşılanmaktadır.

Operatör kullanıcılarına 7/24 hizmet veren Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell’in müşteri hizmetleri numaraları ise şu şekilde;

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüm operatörlerden ve sabit hatlardan kolaylıkla irtibata geçilen Turkcell operatörü Müşteri Hizmetlerinin numarası 0532 532 0000’dır. 

532 ile başlayan bu numara ile birlikte Turkcell kullanıcıları, hat başından beklemeden doğrudan, Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Vodafone ve Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası

Vodafone operatör kullanıcıları ise; sadece Türk Telekom Mobil hatları üzerinden 0 542 542 00 00 numarasını arayarak doğrudan Vodafone Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilmektedir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine ise; Kullanıcılar Türk Telekom mobil hatlarından 444 1 500 numarasını arayarak direkt olarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine kolaylıkla ulaşabilmektedir.
Türk Telekom kullanıcıları aynı zamanda, yine mobil hatlarında 444’ü tuşlayarak kolaylıkla Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ile kolaylıkla iletişime geçebilmektedir.

 

turkcell müşteri hizmetleri avea müşteri hizmetleri turk telekom müşteri hizmetleri vodafone müşteri hizmetleri avea turkcell vodafone türk telekom
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı