Athena kardeşlerin yeni yatırımı şok etti

TV 8’in O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeli yapan Gökhan’ın ve kardeşi Hakan’ın yeni yatırımı şok etti.

Athena kardeşlerin yeni yatırımı şok etti

Bir çok ünlü ismin yatırım yaptığı o bölgeye Athena'nın kurucusu Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşler de katıldı. İsviçre Alpleri'nden sonra dünyanın en yüksek oksijen oranına sahip olduğu belirtilen Kazdağları'nın eteklerindeki Bayramiç'te, şehrin gürültüsü ve stresinden uzak kalıp dinlenmek ve doğayla baş başa kalmak isteyen ünlüler kervanına Athena'nın kurucusu Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşler de katıldı. İki kardeş, Bayramiç'te birer tarla satın aldı.

Gökhan Özoğuz'nun Bayramiç'e 26 kilometre uzaklıktaki Dağahmetçe Köyü'nde aldığı tarlanın 800 dönüm, Hakan Özoğuz'un Bayramiç İlçesi'ne komşu bir bölgeden aldığı tarlasının ise 75 dönüm olduğu öğrenildi. Satın alınan tarlaların fiyatı ise açıklanmadı.

Dizi oyuncusu Eylül Su Sapan da Toluklar Köyü'nde 2 odalı yığma taş ev, aynı yerden sinema ve dizi oyuncusu Müge Boz da ahşap ev satın almıştı. Bir diğer ünlü isim Galatasaraylı milli eski futbolcu Cüneyt Tanman da 5 Aralık 2015 tarihinde, Bayramiç'e 33 kilometre mesafedeki Çırpılar Köyü'nde içine ev yapıp, ceviz dikip, tarımla uğraşmak için 25 dönüm arazi satın almıştı. Tiyatro oyuncusu Cezmi Baskın da Kazdağları eteklerinde arazi alan ünlü isimler arasında.

Gökhan Özoğuz Gökhan Özoğuz'un yeni yatırımı Hakan Özoğuz'un yeni yatırımı Athena İsviçre Alpleri Kazdağları Tarla
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazetecilere zarf içinde para verildi
Gazetecilere zarf içinde para verildi
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı