Athena Gökhan Zengin Oldu

Athena grubu Gökhan Özoğuz'un mal varlığı dudak uçuklattı.

Athena Gökhan Zengin Oldu

Athena grubunun solisti sempatik şarkıcı Gökhan Özoğuz’un salında emlak zengini olduğu ortaya çıktı.

Besteleri ve konserlerinin yanı sıra, ayrıca birçok programda da jüri üyeliği yapan şarkıcı Gökhan Özoğuz’un kazandığı bütün paraları gayrimenkule yatırdığı iddia edildi.

Birçok ünlü arkadaşı gibi geleceğini garanti almak isteyerek yatırım yapan Gökhan Özoğuz’un mal varlığı dudak uçuklattı.

Söylentilere göre Gökhan Özoğuz’un Beylerbeyi'nde ve Balat'ta ikişer evi bulunmakla birlikte ayrıca sanatçının son olarak, Beykoz Konakları'ndan bir villa aldığı da iddia edildi. Karagümrük'te bulunan üç katlı evini restore ettirdiği iddia edilen Özoğuz'un,  Caddebostan’da kardeşi Hakan Özoğuz ile ortak kullandığı bir dairesinin de bulunduğu söylentiler arasında yer aldı.

Totalde yedi adet evi bulunan Gökhan Özoğuz’un söylentilere göre Kaz Dağları’nda bir arsası ve iki adette cipi mevcut. Yaptığı albümlerle her defasında müzik piyasasına bomba gibi giriş yapan Gökhan Oğuz’un kayıtlarını yurt dışındaki pahalı tesisler de yaptırdığı da biliniyor.
 

Gökhan Özoğuz Kimdir?
Sempatik halleriyle her defasında hayranlarının kalbini çalmayı başaran Gökhan Özoğuz, 1976 Kadıköy doğumludur. Özoğuz eğitim hayatını ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun olarak tamamlamıştır.


Müzik kariyerine başarılı bir şekilde devam eden Özoğuz, aynı zamanda O Şimdi Asker, O Şimdi Mahkum, Tramvay, Talı Kaçık gibi başarılı bir çok film projelerinde yer alarak oyunculuk kabiliyetini de gözler önüne sermiştir.

gökhan özoğuz gökhan özoğuz'un mal valığı o şimdi asker o şimdi mahkum tramvay tatlı kaçık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı